Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 822855
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα διαβασει και εγω τα διθυραμβικα σχολια για τη Μπετυ και με ειχε φαει και εμενα η περιεργεια να τη γνωρισω. Κανω λοιπον τη βολτα μου απο Φυλης μερια και ενω περιμενα καμποση ωρα που ηταν μεσα βλεπω μια μαγευτικη ωριμη γυναικαρα ζουμερη με βυζαρες σχιστοματα με ασιατικα χαρακτηριστικα και μακρια μαυρα μαλλια. Εκατσε διπλα μου ενω επινα το ποτακι που μου προσεφερε η υπηρεσια. Μετα απο λιγο ηρθε στο δωματιο και με αρχισε με προκαταρκτικα φιλια και αγκαλιες. Μετα την εγλυψα στο μουνακι ενω αυτη ανεβηκε απο πανω μου οπου εδειχνε να το ευχαριστιεται και να καυλωνει πολυ. Μου πηρε και μια αεροπλανικη πιπα με μαλακια μαζι οσπου κοντεψα να χυσω και σταματησα. Στο τελος καταθεση ιεραποστολικα για να μπορω να τα βλεπω ολα. Ηταν μια πολυ καλη εμπειρια γιατι ειναι μια γκομεναρα με πρωτοτυπα χαρακτιριστικα. Συνισταται για τους λατρες των μιλφ. Μπετυ σε ευχαριστω για τις ομορφες στιγμες που μου χαρισες οπως θελω να ευχαριστησω και την ευγενεστατη υπηρεσια οπως και την Ατζελα που μου τη συνεστησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού