Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 238897
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως εγραψε συναγωνιστης, μου θυμισε baby gold εποχης 07 και παλιοτερα.Πρωτη μου επισκεψη.Σαββατο βραδυ κατα τις 4, φτιαγμενος μετα απο μπουζουκια. Σαν πρωτη εντυπωση με εξεπληξε ευχαριστα. Πολυς κοσμος και σχετικα κυριλε, την ωρα που πηγαμε, βρικαμε οριακα τραπεζι, που αδειασε.
Καλη εξυπηρετηση και Κοπελες αρκετες και πολυ ομορφες. Πολλες εθνικοτητες, ευτυχως οχι Καλαματιανες απο τον Νιγηρα.
dj και show: αρκετα ευχαριστα. Αλλα το plus ειναι οι γυναικες. Διακριτικες, χωρις να σου τα ζαλιζουν. Σαν λατρης του ξανθου και της μαμας Ρωσιας διαλεξα την Υβον(νομιζω καπως ετσι, να με συγχωρειτε δεν συγκρατω ευκολα ονοματα). Ακριβως στα γουστα μου!!! Αφου κερασα ενα ποτο (15 ευρω), περασα στους χορους (απλους, γιατι δεν ηξερα ποια ειναι η πολιτικη του μαγαζιου στον πριβε). Αρκετα τιμιος χορος, αλλα δεν τρελαθηκα. Παντως η κοπελα ειναι αστερακι και θα την ξανατιμησω αμεσα. Κερασα και μια Εσθονη, πανεμορφο προσωπακι ξανθια(δεν θυμαμαι ονομα), πολυ ευχαριστη και αυτη και με χιουμορ, χορο δεν πηρα μαζι της γιατι δεν εμπιστευομαι Εσθονες στον χορο.
Αυτα προς το παρων και οποιος συναγωνιστης ξερει λεπτομερειες για την ανωτερο κορασιδα, απο ΚΑΖΑΝ παρακαλω(αυτο ας το σημειωσει ο κυριος Παθος) τον παρακαλω να μου τις στειλει σε pm

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2011
Max Cady
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
11
Πόντοι:
2.178
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού