Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είναι γνωστό το βίτσιο μου για τα ξανθά γαλανομάτικα ρωσιδια…αυτό λοιπόν ακριβώς είναι η Λίνα…. η φαντασίωση μου
Εντυπωσιακή γυναικάρα που είναι σίγουρο ότι όταν περάσει δίπλα σου θα εισπράξει τουλάχιστον βλέμματα θαυμασμού…..
Δεν θα μπω σε περιγραφές γιατί υπάρχουν αρκετές φωτο στο site της για να τη δει κανείς, να πω μόνο ότι την αδικούν γιατί είναι πολύ ποιο όμορφη (έξυπνο μουτράκι..) και ποιο εντυπωσιακή από κοντά…με κάνα δυο κιλά παραπάνω, που εμένα προσωπικά δεν με χάλασαν καθόλου γιατί είναι εντοπισμένα στο κωλαράκι της
Νομίζω ότι άξιζε το κόπο η προσπάθεια που έκανα για να μπω στον κλειστό κύκλο της…αν και τον είδα ποιο χαλαρό λόγο αναδουλειάς!!!
Πολύ καλή επαγγελματίας η τύπισσα… με το που ήρθε και έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις κλείστηκε στο μπάνιο και μετά από 5-10 λεπτά (λέω και εγώ τι στο διάολο κάνει τόση ώρα..) έσκασε μύτη με ένα διαφανές νεγκλιζέ ,ψηλοτάκουνα και με μια πολύ προσεγμένη εμφάνιση…με έφτιαξε κανονικά
Το χαρακτηριστικό της Λίνας είναι ότι μπορεί να εναλλάσσεται μεταξύ gfe και pse με μοναδική ευκολία…τη μια στιγμή με στριμώχνε με παθιασμένα φιλία (με γλώσσα) ρούφηγμα κανονικό και την άλλη το γύριζε σε πίπα gagging μέχρι τις αμυγδαλές!!!….γάργαρα τον έκανε (όπως έγραψε και κάποιος συναγωνιστής)
Ωραίο και στενό μουνακι που γουστάρει την περιποίηση…..χαρακτηριστικό είναι όταν της το γλύφεις πάει πάνω κάτω τη λεκάνη της ώστε να το απολαμβάνει όσο το δυνατόν καλύτερα…!!! πολύ συμμετοχική τουλάχιστον αυτό σου δείχνει…
Στον κυρίως αγώνα πολύ καλά στησίματα και εναλλαγές στάσεων με καλύτερη αυτή στα τέσσερα με θέα φυσικά την κωλαρα της.
Γενικά δεν λέει σε τίποτα όχι.. σε ότι και να κάνεις και σε αντιμετωπίζει πάντα με ένα καυλιάρικο χαμόγελο
Για να μην γράφουμε και πολλά η κοπέλα ξέρει να γαμηεται και να σου δίνει ευχαρίστηση αλλά με μια προϋπόθεση …δείχνει ότι θέλει να το ευχαριστηθεί και αυτή… ίσως αυτό είναι το μυστικό της (κάτι τέτοιο μου είπε μόνη της στο διάλειμμα..)
Στο social time ψοφαει για κουβεντούλα…. το θεμα είναι να μην παρασυρθείς εσύ και χάσεις πολύτιμο χρόνο, αν και δεν το κάνει σκόπιμα για σου φάει χρόνο, απλά είναι πολύ επικοινωνιακή
Έφυγα αρκετά ικανοποιημένος και νομίζω ότι θα ξαναδοκιμάσω, ίσως να είναι και καλύτερα την επόμενη φορά μια και γνωριστήκαμε!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 21, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
2
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού