Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Μελανι ειναι milf, γυρω στο 1.70, μαυρο μακρυ μαλλι, μικρο στηθος γυρω στον ασσο, νοστιμη θα ελεγα στο προσωπο, και με ερεθιστικα οπισθια. Στο προγραμμα περιλαμβανονται τα παντα. Πρωκτικο, ακα, 69 και παει λεγοντας. Η υπηρεσια ευγενεστατη. Προσφερθηκε αμεσα να αλλαξει σεντονι και μαξιλαροθηκη, ευγενεστατη γενικα κυρια με τους ευγενεις πελατες, εξ ου και το 10. Στο δωματιο η Μελανι πολυ εμπειρη στη δουλεια της, ευγενικη, χαμογελαστη, και δεκτικη στα παντα. Ξεκινησε με απαλη ακα πιπα γυρισμενη σε σταση 69 με δικη της πρωτοβουλια, με συχνες επισκεψεις και στα ωα, ακρως ερεθιστικα. Ξεκιναμε ιεραποστολικα με χαδακια και φιλακια εκατεροθεν. Μεχρι εκεινη τη στιγμη ολα τελεια. Απο εκει και μετα ολα κατερρευσαν ωσαν χαρτινος πυργος. Η καλη εικονα πηγε περιπατο. Ηταν η στιγμη που της ζηταω κωλαρακι.... Στηνεται βιαστικα στα 4 με την γνωστη κουτοπονηρη σταση που δεν επιτρεπει την εισοδο. Ελα ομως που και εγω ειμαι εμπειρος. Σηκωνω το αριστερο μου ποδι και με τον μηρο καβαλαω τον γλουτο της, γερνοντας ταυτοχρονα τον κορμο μου εμπρος και δεξια, οποτε η εισοδος ηταν ακαριαια. Αιφνιδιαστηκε αρχικα, δεν το περιμενε. Μετα αρχισε "ποναω", υστερα κολλησε πανω μου για να μην με αφηνει να κινουμαι και τελος εκανε και την απρεπεια, επεσε μπρουμυτα και ξεφυγε. Εκανα οτι κανω σε αντιστοιχες περιπτωσεις γιατι δυστυχως δεν ειναι η μοναδικη. Την γυρναω σε ιεραποστολικο και με γρηγορες κινησεις ηρθε το το τελος για να μην παει χαμενο το 15αρι. Καταλαβε την βλακεια της και Με το χαμογελο τη ενοχης πηγε να το "σωσει", τι ωραια κολωνια φορας, και "τι καλος που εισαι", εγω "τον Γερμανο". Της εδοσα με την σιωπη μου να καταλαβει οτι δεν προκειται να με ξαναδει, οι καλοι και ευγενικοι πελατες απαιτουν προ παντων τιμιοτητα. Εβαλε το κεφαλι κατω και εξαφανιστηκε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Μέλανι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού