Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την βλεπω ακουω σερβις το σκεπτομαι φευγω μετο που βγαινω εξω λεω γαμισιμο γκομενακι ας το τσεκαρουμε, πληρωνω 15 και μπαινω .
Στο δωματιο
συμπαθιτικο τσιμπουκι στο οποιο ειχε και ακαποτο και δεν ηταν ολιγολεπτο , απο πανω δεν ανεβικε , χεκινισαμε απο μπροστα καλα θα ελεγα με λαιτ αναστεναγμους απο αυτην μετα πισοκωλητο στο οποιο με χαλασε γιατι οσο τραβιομουν εγω πισω τοσο ερχοταν και αυτη (ασε με κοπελα μου να αφισω λιγο χωρο να κανω την δουλεια μου )Λύπη ,μετα απο αυτο την εβαλα να τον παιξει λογο οτι ψιλοξενερωσα την κερναω και δρομο για αλα. δεν ηταν και οτι καλητερο στο γαμισι θελει εμπειριες ακομα Εμμμμ
Εμφανιση
ξανθια με ανοιχτοχρωμα ματια σαμπανιζε βυζακια καλο κορμακι με ανοιχτη λεκανη σε σχεση με την μεση της και ωραιο κωλαρακι ,καθαρο δερμα και μυριζε καλα συνολακι εσωρουχων λεοπαρντ χρωμα φουστακι χωρις κυλοτακι απο μεσα και μαυρο σουτιεν ασχετο με το κατω .
Αν ξαναπειγαινα χμμμμ. δεν ηταν και τοσο καλη για να το ξανακανω αν διαβασω κατι καλητερο σε εμπειρια απο συναγωνιστη ισως να ξαναδοκιμασω μετρια κατασταση αλα δεν εκλαψα τα 15 πανω απο ολλα. Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού