Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνήθως αρκούν λίγα δευτερόλεπτα για να καταλάβω αν η κοπέλα απέναντι μου είναι σε θέση να προσφέρει καλές υπηρεσίες. Όταν είδα την Βανέσα δεν εντυπωσιάστηκα αλλά θα ήταν η πρώτη μου φορά μαζί της, η πρώτη μου φορά για το 2011 και η πρώτη μου φορά στο εν λόγο ίδρυμα.
Αποφάσισα λοιπόν να της δώσω μια ευκαιρία και πηρά το πρόγραμμα με το 69 που ήταν στα 70e.Η Βανέσα είναι βουλγαρα,23 ετών ψηλή ξανθιά με βυζιά κάπως κρεμαστά και κάποια κιλά παραπάνω, κάτι που από μόνο του δεν είναι αποτρεπτικό τουλάχιστον για μένα.
Ο συναγωνιστής που προηγήθηκε από μένα μιλούσε αρκετά μαζί της κει υπέθεσα ότι πέρασε καλά μαζί της . Μόλις μπήκε στο δωμάτιο μου ευχήθηκε καλή χρόνια αλλά οι καλοσύνες τέλειωσαν κάπου εκεί. Ο τρόπος της ήταν αποτομος,φαινοταν ψυχρή και απόμακρη και από συμμετοχή ελάχιστα πραγματα,αν εξαιρέσω κάποια ηχητικά εφέ στο69 και στο πισοκολιτο.Ειχε αρχίσει να με εκνευρίζει και σκεπτόμουν να τη διώξω αλλά αφενός δεν ήξερα αν θα έπαιρνα λεφτά πίσω και αφετερου δεν ήθελα να τελειώσει έτσι άδοξα η πρεμιέρα μου για το 2011.Της πρότεινα λοιπόν να μου τον παιξει,παραδωξως δέχτηκε και η αυλαία έπεσε από το δικό υτης χέρι.
Η σύντομη συζήτηση μαζί της άμβλυνε κάπως τις αρνητικές εντυπώσεις αλλά αν δίνεις 70e και σου μένει μια συζήτηση τότε μαλών έχεις πάει σε ψυχολόγο η ψυχίατρο και όχι σε πουτανα. Η πλακά είναι ότι υπάρχουν και ακριβότερα προγράμματα, όπως αυτά με τζακούζι, αλλά αποδέχτηκε ότι η κοπέλα είναι τελείως άσχετη με το αντικείμενο και δεν αξίζει ούτε για κερματα.Οπως δεν έδειξε σεβασμό στα 70e που της έδωσα μάλλον δε θα δείξει σεβασμό στα 30 η 40 που έχει το απλό προγραμμένη Βανέσα τόσα ξέρει τόσα κάνει δηλαδή σχεδόν τίποτα.
Βανέσα δυσφημείς τον ωραίο χώρο που δουλεύεις και το επάγγελμα γενικος.Καλυτερα να βρεις άλλη δουλεία. Συναγωνιστές ΜΑΚΤΥΑ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.538
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού