Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 79818
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαμόγελοειναι η δευτερη φορα που επισκευτικα το στουντιο αυτο κ με ενθουσιασε παρα πολυ,η υπιρεσια ηταν πολυ ευγενικη μου ανεφερε οτι η Αντριανα κανει ολα τα προγραμματα κ σε 5 λεπτα σκαει στο σαλονι μια κορμαρα ολο χαμογελο με ενα τελειο στιθοσ κ πολυ ψυλα ποδια,το προγραμμα που επελεξα ηταν τον 50ε κ αυτο γιατι ηθελα να δοκιμασω για πρωτη φορα μπασ κ ολη αυτη η ομορφια κατελιγε σε κανενα ξενεροτο κρεβατι.η κοπελα ηταν πολυ χαμογελαστη κ πολυ θετικη απο την πρωτη στιγμη,αρχισε με ενα τελειο γλυψιμο κ αφου ο μιτσοσ εγινε πετρα περασαμε στο σφυροκοπιμα για αρχη στα 4 που το εκανε με πολυ παθοσ χωρισ να δισανασχετει κ φυσικα χωρισ να μαζευετε για να αποφυγει ολη την διυσδιδη,αλλαξαμε τουλαχιστον 4 στασεισ κ η καταθεση εγινε με τα ποδια τησ στουσ ομουσ εχοντασ φατσα ενα απιστευτα ομορφο μουτρακι.μου εκανε τρελη εντυποση η αυγενεια το σκερτσο το χαμογελο κ η θετικοτιτα που ειχε το κοριτσι αυτο,μου ειπε πωσ μπορω να την βρισκω εκει καθε παρασκευη κ κυριακη μετα τισ 6 το απογευμα,ανιπομονω να την συναντισω γιατι πραγματικα το κοριτσι οτι κανει το κανει σωτσα.μακαρι να μπορουσα να βαλω 10 γιατι το αξιζε πραγματικα.πεδεσ περαστε εστω να δειτε για τι πραγμα μιλαμε,την συστινω ανεπιφιλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού