Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367548
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
σε αυτο το στουντιακι πετυχα ενα καινουργιο (τουλαχιστον για μενα) μωρακι σε συντομη επισκεψη που εκανα.δεν θυμαμαι ακριβως ημερομηνια οποτε συγχωρεστε με βαζω την σημερινη.
λοιπον σονια στο ονομα ρουμανα ξανθια απο φατσα θα ελεγα παιρναει την ταξη σαν μετρια, απο σωμα οπως ολες οι ρουμανες..(για εκει ειμαστε μου φαινετε)Κουλ πολυ καλο κορμι το μονο μειον μικρο στηθος,στητο ομως δεν λεω αφοτου αφερεθηκε αργοτερα στο δωματιο ο στηθοδεσμος.ρογες επισης τσιτα που τις τιμησα γλυφωντας τες αρκετα.λοιπον το μωρα ειναι amateur φαση οπως αναφερω μαλλον καινουργια,στην αρχη ηταν σαν να μην ηξερε τι να κανει αλλα μετα απο τα προκαταρκτικα με γλυψιματα απο μερους μου και παιξιμο το μ..νακι αρχισε να βγαζει μικρες κραβγουλες που με καυλωσαν(οπως και τα πουτανε αρωματα της)Χαμόγελο.και τωρα που τα γραφω καυλωνω.Κουλ θελει δουλεια στα προκαταρκτικα και πρωτοβουλια απο τους συναγωνιστες για οποιον την τιμησει.
το τσιμπουκι το κατεχει πολυ ωραια και αισθησιακη με σταθερο ρυθμο,το ηθελε μες το στομα.την γυριζω λοιπον σε πισωκολλητο οπου διαπιστωνω οτι δυσκολευεομαι να εισελθω..στενο μ..νακι και πολυ ωραιο στην αισθηση.απο οτι παρατηρησα ομως η "πισω πορτα" ηταν καραξεσκισμενη..λεω καλα "μονο απο τον κωλο γ..τε??"Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ..σε επομενη τσαρκα θα το ερευνησω εις βαθος!
αλλαγη στασεων οπου συνεχιζα να εχω την ωραια αισθηση απο το στενο μ..νακι της και αυτη να εχει καβλωσει οπως φαινεται και να με σπρωχνει να την γ..μαω πιο δυνατα!!..εκει εδωσα δυνατο σφυροκοπημα,αλλαγη σε τσιμπουκι και τελειωμα.
το μωρο ειναι amateur αλλα εμενα μου αφησε καλες εντυπωσεις.θελει βελτιωση στα προκαταρκτικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόνια
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού