Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367526
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
διαβαζοντας και τα προηγουμενα των συναγωνιστων ειχα την απορια να δω τι εστι λαουρα μιας και ειχα τιμησει πολλες φορες τα κασσανδρας αλλα δεν την ειχα πετυχει..η λαουρα ειναι κλασσικη στουντιογκομενα.τι σημαινει αυτο καυλιαριδες φιλοι μου?
ειναι η κλασσικη τανα που φαινεται οτι δεν σε γουσταρει εσενα τον ιδιο αλλα γουσταρει την δουλεια της και θα σε κανει να περασεις καλα..(το αναφερω αυτο για αυτους που γνωριζουνΚουλ γιατι υπαρχουν πολλοι που ψαχνουν να βρουν την γκομενα τους εκει μεσα.Μεγάλο χαμόγελο )
αυτο συνεπαγετε pse και οχι gfe.αυτοματως
αρα εχουμε και λεμε.τοπ μωρο(ρουμανα) ψηλο με προστυχοφατσα,τσιμπουκοχειλα,βυζαρες φυσικες,κωλ..ρα και κορμι δηλητηριο.ειναι γυναικα που καθε αντρας ονειρευεται.βγαζει μια μαγκια και εναν αερα βεβαια που σε καποιους μπορει να μην αρεσει αλλα εμενα αυτες οι γκομενες με φτιαχνουν.
προκαταρκτικα ικανοποιητηκα με φιλια και γλυψιμο τις ρωγες μου στη συνεχεια τρελο στησιμο και τσιμπουκι deep throat με παθος.αλλαγη στασης πισοκολλητο και ιεραποστολικο και μετα ξανα επιστροφη σε διαφορετικο στησιμο οπου μπορουσα να εχω προσβαση στο μ..νακι της και δυνατη πιπα μεχρι να ερθει το τελειωμα.δεν βιαζεται.

στα μειον.1)εχει μ..ναρα δλδη πηγαδι-(γιαυτο αφοσιωθηκα στη πιπα για να τελειωσω)
2)αυτο το κασσανδρας 3 δεν εχει νιπτηρα στο δωματιο.


το χω πει και το επαναλαμβανω.μεγαλη υποθεση η χημεια μεταξυ κοπελας-πελατη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού