Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αποφάσισα λοιπόν μετά απο αποχή κάποιων μηνών,όσον αφορά τα στριπτιτζάδικα δηλαδή,γιατί πλέον αλλού τα δίνουμε τα λεφτά μαςΚουλ,να επισκεπτώ αυτό το ίδρυμα το βράδυ της Πέμπτης.

Έφτασα κατα τις 2 παρα,το μαγαζί ήταν σχεδόν γεμάτο,ή μάλλον φαινόταν έτσι λόγω του μικροσκοπικού χώρου,ουσιαστικά είναι strip-bar κ όχι strip-club.Καθίσαμε στο μπαρ με ένα φιλαράκι,πίναμε τα ποτά μας,οι κοπέλες που περιφέρονταν ήταν 7,ο χορός στην πίστα ικανοποιητικός(εντάξει για σόου ούτε λόγος),οι σερβιτόροι εξυπηρετικοί μας μετέφεραν απο το μπαρ σε τραπεζάκι όταν άδειασε ένα,τα ποτά ΟΚ (το Jack Daniels μου το χρέωσαν 17Ε γιατί είναι specialΛύπη).
Οι κοπέλες στο σύνολο τους όμορφες,όχι απλά σκυλιά οι περισότερες,ευχάριστες στην παρέα κ τα 3 πριβέ (των 20Ε) που πήραμε (Βερόνικα εγώ),(Μάγκυ κ Μόνικα ο φίλος μου),σε καλά επίπεδα.Σε λογικά επίπεδα η μουσική μπορείς να μιλήσεις,αδύνατο σημείο ο χώρος του πριβέ που μόνο πριβέ δεν είναι κ είναι κ στενόχωρος κ δίπλα σε τραπεζάκι που κάθεται κόσμοςΕμμμμ.Καθίσαμε κανα 2ωρο συνολικά κ αποχωρήσαμε ικανοποιημένοι αλλά όχι κ ενθουσιασμένοι.

Ακολουθεί η περιγραφή του ρόστερ στα πρότυπα των περιγραφών του πανμέγιστου Pathos:

1)Βερόνικα,ξανθιά με φράντζα όλα τα λεφτά,μιλφοειδές,σούπερφιτ,τσέχικο γκαβλέτο,πολύ σέξυ κ καλή στην πίστα κ στο πριβε,λίγο βιαστική ίσως
2)Λέα,τσέχικο μιλφ,ίσως ο αδύναμος κρίκος δε λεει κτ
3)Μόνικα (αν δε με γελαέι η μνήμη μου) μελαχρινή Τσέχα,γλυκιά, όμορφη, λεπτούλα,με κάτι αστεράκια στον ποπό
4)Σύλβια,η γνωστή μαυρούλα με τις ωραίες καμπύλες
5)Άγκνε,ψηλή,πανέμορφη,γλυκύτατη (ίσως υπερβολικά για στριπ) Λιθουανή
6)Μάγκυ (δεν είμαι σίγουρος),η έτερη Λιθουανή,νταρντανομούνα,πολύ γκάβλα χαμόγελο κ ευχάριστη στην παρέα,όπως όλες οι Λιθουανές γενικώς,άλλωστε
7)Ψιλόλιγνη Ρουμάνα (Λούσυ?) με μαύρα σπαστά μαλλιά,τπτ το ιδιαίτερο εμφανισιακά,συμπαθητική στην παρέα όμως.
Υπάρχει κ μια Ρωσίδα αδειούχος όπως μου είπαν

Σε τελική ανάλυση,πρόκειται όντως για το μαγαζί με τις πιο ωραίες κοπέλες στη Θεσ/νίκη.
Τα πριβέ ικανοποιητικα.
Σχέση τιμής αξίας,δεν ξέρω,όλα τα μαγαζία στη Θεσ/νίκη πάσχουν.
Μειονέκτημα όπως προανέφερα ο χώρος που είναι μικρός,cosy μεν,αλλά εγώ θέλω την άπλα μουΚουλ...
Επίσης να σημειωθεί ότι δεν υπάρχει μεγάλη ποσότητα βυζιού,κάποιες έχουν ικανοποιητικό (τα 1,4,5,6),κάποιες καθόλου,αλλα οι βυζολάγνοι δε θα μείνουν ικανοποιημένοι.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2011
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού