Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236268
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Άννα είναι μια μελαχρινή συμπαθέστατη βουλγάρα με ωραίο κορμί, στητό βυζί και κωλαράκι. Μου παρουσιάστηκε όλο χαρά με χαμόγελο και δεν το μετάνιωσα που την επέλεξα (ήταν και μια άλλη που δεν θυμάμαι το όνομά της). Έδωσα στην τσατσα το πενηντάρι και εισήλθα στο δωμάτιο. Όταν μπήκε σε δέκα λεπτά μου είπε ότι της κάνω σεφτέ. Να πάνε καλά οι δουλιές της λέω. Άρχισα να την φιλάω στα βυζάκια της στα όρθια...μοσχοβολούσαν...το ίδιο και το μουνάκι της...με το ζόρι κρατήθηκα να μην της το γλύψω!Γλώσσα Μετά ξαπλώσαμε μαζί και άρχισε τα πρωκαταρκτικά για κανένα 5λεπτο. Επόμενο ήταν να μου κατασηκωθεί και μου έβαλε το σκουφάκι. Άρχισε μια πίπα τέλεια με καλή χρήση της γλώσσας...της πρότεινα να μου γλείψει και τα @@...μου έκανε τη χάρη για 3 δευτερόλεπτα! Λύπη Με δική της θέληση ανέβηκε από πάνω με την πλάτη προς εμένα...μια χαρά ήτανε! Μετά της ζήτησα να είμαι εγώ από πάνω της και αφού τη σφυροκόπησα αρκετά, ήρθε και η ολοκλήρωση! Μεγάλο χαμόγελο Βογγούσε, βογγούσε, βογγούσε... γενικά είχε καλή διάθεση και ήταν πολύ αναμένη. Πριν φύγει πιάσαμε για λίγο την κουβέντα (δεν βιαζόταν ιδιαίτερα). Είχε πολλή ζέστη στο δωμάτιο και μου είπε ότι εξαιτίας αυτού ένας πελάτης χθες δεν μπορούσε να τελειώσει...ίδρωνε και εξουθενώθηκε...Να μειώσεις τη θερμοκρασία της είπα γιατί θα το ξαναπάθεις αυτό! Καλή περίπτωση η Άννα και θα την ξανασυναντήσω σίγουρα.
Βέβαια, η δική μου εμπειρία μπορεί να μην είναι απαραίτητα και δική σας.
Να είστε καλά και καλή χρονιά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού