Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη στο στουντιακι μιας και περνουσα απο την θησεως λεω δεν ανεβαινω να δω τι παιζει..
2 κοπελες δουλευαν εκεινη τη στιγμη μια αδιαφορη τελειως οπως την εκοψα αννα ή αντα θα σας γελασω(αν δεν με ενδιαφερει που να θυμαμαι?Γλώσσα) και ενα ψηλο ζουμερο μωρακι απο ρουμανια που απο face μπορει να μην ελεγε πολλα ομως το κορμι της διαθετει φυσικες β..αρες και κωλ..ρα μαυρης σε σωμα ασπρης..οποιος εχει πηδηξει μαυρη γυναικα καταλαβαινει αυτο που λεμε booty call.εμενα μου φανηκε σαν το κοριτσι της διπλανης ρουμανικης πορτας γιατι για την ρουμανια μια απλη καθημερινη κοπελα με ωραιο σωμα ειναι..ασχετα με το τι εχει συνηθησει να βλεπει το δικο μας ματι εδω..Θυμός
παρολα αυτα λεω θα περασω στα περαιτερω και οντως περασα καλα..το κοριτσι το κατεχει το αθλημα, δεν βιαζεται καθολου,προκαταρκτικα με φιλια στο σωμα και ωραιο στησιμο για σαλιομα του πεους οπου το κυριοτερο δεν βιαζεται.μακαρι να ειχα και αλλο χρονο να την απολαυσω να με τσιμπουκωνει.με δικη μου προτροπη την γυρισα στα τεσσερα οπου η υπεροχη θεα του booty call με εντυπωσιασε, αλλαγη 2-3 στασεων(με εντυπωσιακη συμμετοχη) και τελος.κλασσικα.στα συν τα φυσικα στηθη της κοπελας για τους λατρεις του ειδους χανεσαι μεσα στο γκρεμοΧαμόγελο,ειναι για πολυ ζουληγμαΚουλ

στα μειον: 1)τα σεντονια θελουν αλλαγη.
2)παρκινγκ που??μηχανακι καλυτερα!

γενικα εμεινα ευχαριστημενος.ειναι η δευτερη φορα που αν και δεν ειναι του γουστου μου τετοιου ειδους γυναικες,δλδη με καμπυλες(προσοχη δεν εννοω περιττα κιλα) αλλα παρολα αυτα με εχουν βγαλει πολυ καλα γουστα..σαν να με τιμωρει η θεια δικη που δεν τις επιλεγω..Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού