Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επειδή το πρακτορείο δεν το γνώριζα είχα ένα παραπάνω ενδοιασμό για το τι θα συναντήσω, αλλά αφού υπάρχει και η λύση της μεταβολής αποφάσισα να κάνω το πείραμα. Η κοπέλα είναι όντως των φωτογραφιών απλά αυτές πρέπει να είναι παλιές. Η Brook πιστεύω πως τα έχει περάσει τα 30, και όχι 26 που αναγράφει το προφίλ της, αλλά το ύψος που δηλώνει είναι αληθές. Το πρόσωπο είναι αρκετά κοντά σε αυτό που βλέπεται ενώ ο κώλος της είναι μεν καλός αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Το δυνατό σημείο της είναι το στήθος της που είναι μεγάλο, φυσικό και στέκεται αρκετά καλά στο ύψος του. Με υποδέχτηκε με ένα ωραίο σετ εσώρουχα και με ευχάριστη διάθεση που με έκανε να νιώσω άνετα μαζί της. Αγγλικά πολύ καλά.
Στο δια ταύτα τώρα, τα φιλιά της όπως και το στοματικό της μου φάνηκε απλώς καλά. Βογγητά αληθοφανή και δεχτική στις στάσεις που κάναμε, με καλύτερη από όλες όταν με καβάλησε καθώς τότε είχα άριστη θέα στο στήθος της. Η συμμετοχή της ήταν καλή αλλά έχω την αίσθηση πως κρατιότανε και δεν δινότανε. Πρωτοβουλίες δεν πήρε και ενώ βλέποντας την μου δημιουργήθηκε η άποψη πως θα με λιώσει στο πήδημα, αυτό δεν συνέβη. Τελείωμα, αφού δεν κάνει και CIM, φυσικά στο στήθος της.
Ανακεφαλαιώνοντας είναι η κοπέλα των φωτογραφιών με κάποια επεξεργασία. Εγώ ευχαριστήθηκα πολύ το στήθος. Στο social time καλή αλλά στο κρεβάτι δεν νομίζω πως τα έδωσε όλα και μου βγήκε κάτι στο μέσο όρο. Καλή επιλογή.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
220
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού