Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη την Παρσακευή 21/3 μεσημέρι.

Στο μαγαζί είχα ξαναπάει αλλά δεν είχα περάσει ποτέ μέσα.

Ο χώρος πολύ ωραίος, είναι βέβαια λίγο κάρφωμα αφού είναι επί της Αχαρνών και μέρα μεσημέρι δεν ξέρεις ποιόν μπορείς να συναντήσεις ειδικά αν μένεις ή δουλεύεις στην περιοχή. Το δωμάτιο πολύ καλό με στρογγυλό κρεββάτι με άνετα μαξιλάρια και tv με τσόντα αλλά χωρίς ντουζ.

Η τσατσά εξαιρετική με διάθεση να δώσει ότι εξηγήσεις χρειάζονταν.

Και μπαίνει η Ρουσλάνα. Γκομενάρα ψηλή με φονικές καμπύλες, βυζί 2,5 - 3 στητό και ωραίο κώλο. Αρκούντως πεταχτό και όσο φαρδύ χρειάζεται για γκόμενα τέτοιου ύψους. Στο ύψος πρέπει να είναι γύρω στο 1.72 γιάτι όταν μπήκε φορούσε ψηλές μπότες ώς το γόνατο (τις οποίες δεν έβγαλε κατά την διάρκεια του μπουλκουμέ) και την υπολόγιζα (μαζί με τις μπότες στο 1.80 περίπου).

Πήρα το πρόγραμμα με το sex show (70 €) και μπήκε στο δωμάτιο με ένα δονητή με τον οποίον άρχισε να χαιδεύεται και να καρφώνεται με το που ξάπλωσε. Ως ποιότητα και ποικιλία το show θα το χαρακτήριζα ως φτωχό αλλά ως απότέλεσμα super. Η γκόμενα με κάβλωσε τρελλά. Αποτέλεί σίγουρα το αρχέτυπο της καμπυλάτης γκόμενας με πλούσια τα ελέη. Μετά από λίγο της πήρα τον δονητή και την έστησα στα τέσσερα και άρχισα να της τον χώνω (τον δονητή) με εναλασσόμενες ταχύτητες πότε καρφωτά και ΄πότε βιδωτά. Είχα καβλώσει τόσο που παραλίγο να χύσω χωρίς να βγάλω καν το μποξεράκι. Την έβαλα να μου πάρει μια πίπα που ήταν ορεξάτη αλλά κάπως άτεχνη, αλλά εγώ μετα βίας κρατιόμουν να μην της τα δώσω. Μετά ανέβηκε από πάνω έκανε 2-3 κόυνήματα, ενώ αισθανόμουν το σπέρμα να μου γαργαλάει το πουτσοκέφαλο, οπότε την έστησα στα 4 της έριξα την μέση για να τουρλώσει την κωλάρα και της κάρφωσα 3-4 δυνατές πουτσιές χύνοντας. Όταν τελείωσα και αφου στράγγιξα ήμουν ακόμα ντούρος σαν να μην είχα χύσει ποτέ..!!

Overall: Μετά από ψύχραιμη σκέψη δεν μπορώ να πω ότι η γκόμενα ήταν ιδιαίτερα περιποιητική. Ήταν πολύ δεκτική σε ότι της έλεγα αλλά δεν έπαιρνε και πρωτοβουλίες τύπου Αλίνα. Η ποιότητα του οργασμού μου έγκειτο στην υπερβολική κάβλα που μου έβγαζε αυτό το καμπυλάτο κορμί της. Πάντως θα την ξαναδοκιμάσω σίγουρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2008
Όνομα κοπέλας
Ρουσλάνα
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
12
Πόντοι:
5.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού