Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιλφοσπιτο το συγκεκριμενο και συνήθως φέρνει μιλφ κορασίδες,αν και οχι λάτρης των μιλφ αλλα λατρης των καλων υπηρεσιων και απο την παρατήρηση στης προηγούμενες κριτικες ειπα να κανω μια δοκιμη. 45και κατι χρονιο το μιλφάκι, με ωραια χαρακτιριστικά προάγγελος οτι ειταν ομορφη οταν ειταν νεα, γεματούλα με σφιχτα πιασιματάκια.Εδωσα το 20ρικο στην τσατσα μιας και ηξερα οτι θα περάσω καλα και μπήκα μεσα για να περιμένω.
Δεν αργησε και παρα πολυ, αρκετα ευγενικη οταν μπήκε, πολυ προθυμη, γλυκια και ναζιάρα.Αρχισε με κατι γλειχίματα απο τον λαιμο,φιλια στο στηθος μου και αρχησε να κανει κατι που μου αρέσει, γλείψιμο αρχιδιων, αρκετο σάλιομα ,την γυρησα 69 για να χαιδευω το μουνι της, εδειχνε να της αρέσει, μου φορεσε καπότα μετα και ξεκίνησε μια παρα πολυ καλη και βαθια πιπα,deepthroat που λέμε συνήθως,η διαρκεια ειταν 3-4 λεπτα οπου ξεκίνησε απο μονη της χωρις να της το ζητήσω εγω. Ανεβένει για ενα σάλτρο απο πάνω μου με γυρησμένη την πλάτη της προς εμένα, αρκετα καλο καβάλιμα για πολλη ωρα, τελικα ομως δεν αλλάξαμε στάση διοτη ειμουν κουρασμένος, ζήτησα ξανα 69 χαιδευοντας το μουνι της και αυτη με πιπα για να με κανει να τελειωσω γρηγορα, εχα καυλες κιολας και δεν μπορούσα να περιμένω και πολυ ωρα για να τελειώσω.
10λεπτο σε διάρκεια τελείωσα μεσα στο στώμα της, με καπότα οπως πάντα, εκατσε για λιγο διπλα μου, λιγα λογάκια, χαρετούρες και τέλος.
Αρκετα καλη περίπτωση για να περάσει καποιος ομορφα, αν δεν τον πειράζει ιδιεταιρα η εμφάνιση και το σωμα αξιζει.
Για τους λατρεις των μιλφ ειναι απο της καλύτερες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού