Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δευτερη επίσκεψη συνολικα στην συγκεκριμένη κορασίδα,αναμεικτες εντυπώσεις στην πρωτη κατάθεση, ελπιδες για ενα καλυτερο γαμήσι για την δευτερη φορα που θα την επερνα.Η τσατσα ξενη , με ξενικη προφορα, λεει τα κλασικα οπως παντα και εμφανίζεται ο μουναρος,διοτη ρε παιδι μου για μπουρδελοεπιπεδο εινα μούναρος, τα περι εμφάνισης τα εχουμε πει, τα εχουνε πει και οι απο κάτω και δεν ειναι ανάγκη να ξαναλέμε τα ιδια.
Θα ευχόμουν βεβαια να δουλευε σε καποιο αλλο σπιτη τουλάχιστον, διοτη αυτο εδω το σπίτη εαν υπήρχε ομάδα του ΣΔΟΕ που να ελενχει την καθαριότητα στους οικους ανοχης θα είχε κλησει χρονια τωρα,τα χουμε ξαναπει και αυτα.
Περιμενα 5 λεπτα οπου εκανε την εμφάνιση της στο δωμάτιο, με θυμηθηκε,αρχησε της αγγαλιές, τα γλειψίματα, ετριβε την κωλάρα της πανω μου και αλλα σχετικα,καλη συμμετοχή,
ξεκινήσαμε με μια περίεργη στάση αυτην την φορα, στα πλαγια, εκατσε δεξια με πλάτη και εγω ειμουν απο πίσω της,καλη σταση, αρκετα μεγάλη αισθηση εφόσον δεν ειχε βάλει και πολυ κρέμα,αρκετα καλη αισθηση ηδονης, με καλους αναστεναγμούς εκ μερους της,
αλλάζουμε σε στάση στα 4 με θεα την διαπλανιτικη κωλάρα της,καθαρη τρυπα οπου μπορεσα και την χαιδεψα ελαφρα,χουφτωνα τα υπέροχα κωλομέρια της,υπέροχα μαλακα κωλομάγουλα,κοιτόντας την κωλότρυπα της και με διάφορες φαντασιώσεις τελείωσα με μεγάλη ηδονη μεσα της.
Ρωξανα ζουμε για στούντιο να σε δούμε, εχει πολλες χαρες, ομορδα ποδια,για ποδόλαγνους, πανέμορφο κώλο για τους λατρεις της στρογγυλης θεας,κλπ..
Με χαιρέτησε γλυκα με ενα φιλάκι και εφυγε...
Μια πολυ καλη περίπτωση.....Τιμάει το 20ρικο Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού