Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173468
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η αυτοκρατορία των αισθήσεων

Γιορτάρες μέρες ακόμα, παραμονή Φώτων και βγήκα για την πρώτη εξόρμηση του 2011. Αφού τηλεφώνησα για επιβεβαίωση ότι η Έφη είναι στη βάρδια της φτάνω στο κατάστημα της Κωλλέτη και μιας και είχε νυχτώσει για τα καλά, και δεν κινδύνευα να βγω κάρτα, παρκάρω φαρδιά πλατιά μπροστά στην είσοδο. Χαιρετούρες με το φύλακα και είσοδος όπου με υποδέχεται η ευγενέστατη μαντάμ με χρόνια πολλά και λοιπές ευχές για το νέο έτος.
Σε λίγο βγαίνει και η Έφη από το δωμάτιο μας ρίχνει μια κλεφτή ματιά και κατευθύνεται στα ενδότερα. Για καλή μου τύχη ο συναθλητής που προηγούταν αποχωρεί οπότε μένω μόνος πρώτος, πληρώνω το 40ευρω και μπαίνω στο δωμάτιο. Να σημειώσω ότι υπάρχει και πρόγραμμα 20 λεπτών με 50 ευρώ.Χαμόγελο

Η Έφη δεν αργεί να έρθει και αφού δέχθηκα ολίγα κομψά παράπονα για την καθυστερημένη επίσκεψη ( είχα να πάω 2 ½ μήνες), αρχίσαμε τα πρώτα όρθια προκαταρκτικά χαδάκια. Δεν άργησε να μου σηκωθεί για τα καλά, μιας και η Έφη είχε τα κέφια της (όπως πάντα), και σε slow motion ανεβαίνει στο κρεβάτι και περπατά στα 4 σαν γατούλα μοστράροντας την κολάρα της. Είπα να ορμήσω αλλά κρατήθηκα αρκούμενος σε φιλάκια στα κολομάγουλα της. Μετά ξάπλωσα όπου αφού με χάιδεψε σε όλο μου το κορμί από τα νύχια των ποδιών μου έως τα βλέφαρα των ματιών μου, ξεκίνησε μια καταπληκτική πίπα υγρή, χωρίς καθόλου δόντι με πολλά deep throat, βάζοντας το μουνί της σε ιδανική θέση ώστε να το χαζεύω και να το χαϊδεύω με χαρακτηριστική άνεση. Κάποια στιγμή με ρωτά θέλεις άλλο, όχι απαντώ, θέλω εγώ μου λέει !!! και συνεχίζει την πίπα. Με τα πολλά και με στύση στο 99% ανεβαίνει από πάνω βάζοντας τον όλο μέσα χωρίς να της ξεφεύγει χιλιοστό και ξεκινάει με αργές κινήσεις στην αρχή και με αυξανόμενη επιτάχυνση να κουνιέται ρυθμικά από πάνω μου. Θέλεις κι΄ άλλο μου ξανάλεει , ναι της απαντώ και συνεχίζει. Κάποια στιγμή και ενώ η στιγμή της κατάθεσης είχε πλησιάσει την γυρνάω στα 4 όπου με επιταχυνόμενο σφυροκόπημα τα δίνω όλα. Κατόπιν την ξαπλώνω τελείως, χωρίς να τον βγάλω μέσα από το μουνί της και σε λίγα δευτερόλεπτα καταθέτω το σπέρμα μου, έχοντας την εντύπωση ότι αδειάζει από μεδούλι η σπονδυλική μου στήλη!!!
Ξαπλώσαμε δίπλα δίπλα μετά, εγώ πολύ φανερά λαχανιασμένος, η ¨Έφη άνετη και χαλαρή της είπα δύο κουβέντες πώς να κόψει το τσιγάρο, φιλάκια αποχαιρετισμού και αποχώρηση. Γλώσσα

Συνολικός χρόνος 15 λεπτά περίπου με 0 σε βιασύνη και 10 στην άνεση χρόνου.

Φεύγοντας ένοιωθα ένα γλυκό μούδιασμα σε όλο μου το κορμί που το αισθάνομαι ακόμη και τώρα που γράφω αυτές τις γραμμές, και που λίγες φορές το έχω νοιώσει μετά από sex τόσο έντονα. Με την Έφη ζω πάντα στην αυτοκρατορία των αισθήσεων.Χαμόγελο

Αυτή ήταν για μένα η πρώτη του 2011 περιέγραψα τα πράγματα όπως ακριβώς τα έζησα και για ακόμη μια φορά η Έφη ξεπέρασε τον εαυτό της.

Την συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Έφη
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού