Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351705
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
2η καταδρομικη στη Βριλησσου.
V for Viktoria και πηγα για viktory στα μαυρα τακούνια που ειχα δει πιο πρωι αλλα τελικά πρωτιμησα τις βυζααααρες της Μονικα.
Τωρα στα τακούνια.Μαύρα ψιλοτάκουνα και μαύρες διχτυωτές κάλτσες!Γιαμ γιαμ Μεγάλο χαμόγελο Ίδρωσα στο σαλονι και δινω αμεσως στη τσατσα τα 50 που τσεπωνει κι αυτη γρηγορα.
με θυμοταν απότι φανηκε αλλά δεν με ενοιαζε και πολυ.Χαιδευα τα τακουνια της και της ειπα να μην τα βγάλει.Προκαταρκτικα οπως και την άλλη φορά πολυ καλά.παντου φιλια και γλυψιμο στα γιδια-μύδια-αρχίδια και πιπα βαθια.Τον εφτυνε και τον καταπινε.Εγω στον καθρεφτη ειχα καρφωθεί στα τακούνια της που έτσι όπως είχε γυρίσει τα χαιδευα και καβλωνα.Επειδη με πηρε χαμπαρι μου έκανε κάτι λίγα τακουνοπαίχνιδαΜεγάλο χαμόγελο
Στα στησιματα της καλη.Πισωκολλητο με βυζαρες να ταρακουνιούνται!Αλλα το τρενο σφυριξε με εκεινη σε αναποδη στάση από πανω μου reverse cow girl και μου ειχε φέρει τα τακουνια της στη μαπα.Σφυριξα τοσο που μπορει να με ακουσανε και στο δρομο!
Καβλα η Βικτωρια και σημειωσα ακομη μια viktory!Μετα τη νικη μου με επιασε στο καλαμπουρι και συνεχιζε τα παιχνιδια με τις βυζαρες της και τα τακουνια αλλα φτανει για σημερα δυο καταδρομικες σε μια μερα!Χαμόγελο
V for victoria!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού