Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Γιάννα είναι μια ξανθιά πολωνέζα που δούλευε στο συγκεκριμένο μαγαζί πριν μερικά χρόνια, εξαφανίστηκε για ένα μεγάλο διάστημα άνω του έτους και επέστρεψε ξαφνικά πρόσφατα. Από εμφάνιση είναι κοντούλα και όμορφη με σλαβικά χαρακτηριστικά, ωραία επιδερμίδα, χαρακτηριστικό τατουάζ στον ώμο, από σώμα φυσιολογικό, η ίδια καθόταν και παραπονιόταν ότι είχε παχύνει ("έχω βάλει πέντε κιλά μπουχουχού", κλασσικές γυναίκες Εμμμμ, μια χαρά ήταν). Μιλάει πολύ καλά ελληνικά και είναι από τις πιο πρόσχαρες και φιλικές κοπέλες που έχω πετύχει ποτέ στον Βαρδάρη, θα καθήσει στο δωμάτιο μετά να κάνει συζήτηση και θα βγει να σε χαιρετήσει όταν φεύγεις. Δεν κάνει κανένα άλλο πρόγραμμα πέραν του βασικού των 30ε και έκανε την απογευματινή βάρδια όταν πήγα. Δεν βιάζεται καθόλου μέσα και ξεχνιέται στην πίπα που την κάνει πολύ καλά και με μπρίο. Το μουνάκι της τώρα θα έλεγα ότι έχει ιδιαίτερη στενή αίσθηση και με κάποια δυσκολία αρχικά στην διείσδυση, καθώς δεν χρησιμοποιεί καθόλου λιπαντικό. Ήμουν τυχερός και μπήκαμε στο μεγαλύτερο δωμάτιο του μαγαζιού, που είναι συμπαθητικό, τα άλλα δυο είναι φρικτά κελιά. Αν την πετύχετε και θέλετε μια φάση casual sex που δεν πολυθυμίζει κλασσική ξεπέτα μπουρδέλου, μπείτε, αξίζει τον κόπο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Apollo64
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
487
Πόντοι:
5.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού