Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488364
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καινούργιος χρόνος μας βρήκε και είπα να δοκιμάσω κάτι εντελώς καινούργιο.
Άφιξη λοιπόν τον "Στρατηγό" για να συναντήσω την Αναστασία. Η κυρία της υποδοχής ήταν ευγενική και χαμογελαστή. Μου είπε το πρόγραμμα, μου παρουσίασε την κοπέλα (τυπική και σχετικά σύντομη πασαρέλα) και στην συνέχεια με πέρασε στο δωμάτιο (καθαρό, με σφραγισμένη πετσέτα, αλλά με τον καθρέφτη σε εντελώς λάθος θέση...)
Η Αναστασία είναι μια ψηλή κοπέλα, αλλά όχι και πάρα πολύ ψηλή. Θα έλεγα πως είναι μεταξύ 26-30 (με ρίσκο, γιατί ποτέ δεν ήμουν καλός σε αυτούς τους υπολογισμούς). Έχει μακριά μαύρα μαλλιά. Θα την χαρακτήριζα περισσότερο γλυκιά, παρά ωραία. Έχει κάποια παραπάνω κιλάκια στην περιφέρεια (κατά την ταπεινή μου άποψη). Στήθος μικρό. Τατουάζ με ζώδια στη βουβωνική χώρα κι ένα γλυκό χαμόγελο να στολίζει μόνιμα το πρόσωπο της.
Ήρθε στο δωμάτιο σχετικά γρήγορα καθώς το στούντιο ήταν άδειο εκείνη την ώρα. Η συνεννόηση ήταν λίγο...τουρλού. Κάπου ανάμεσα σε Ελληνικά, Αγγλικά και Ιταλικά. Δηλώνει Ιταλίδα. Ξέρει Ιταλικά γιατί έκανα επίτηδες κάποια λάθη (στα λίγα Ιταλικά που γνωρίζω) κι αυτή με διόρθωνε.
Συμπαθητικά προκαταρκτικά, με φιλιά στον λαιμό και χαλαρό γλείψιμο στις ρόγες μου, την στιγμή που με το χέρι της χάιδευε απαλά την "οικογένεια" μου.
Στην συνέχεια μου έβαλε το προφυλακτικό και ξεκίνησε το στοματικό. Κράτησε αρκετά λεπτά. Σχετικά βαθύ, χωρίς καθόλου χέρια, αλλά χωρίς έντονο και δυνατό ρούφηγμα. Η τοποθέτηση του σώματος της ήταν τέτοια που μου επέτρεπε να την χαϊδεύω όπου θέλω (δεν δοκίμασα να το κάνω στα πολύ επίμαχα σημεία). Δυστυχώς όμως δεν ασχολήθηκε καθόλου, μα καθόλου με τα φρεσκοξυρισμένα @@ μου (κίνηση που ίσως να κέρδιζε το ματς...)
Έβαλε λιπαντικό και ανέβηκε πάνω μου. Πολύ ωραία κίνηση από μέρους της χωρίς όμως ένταση, ανεστεναγμούς, βογγητά κλπ. Θέλω επίσης να επιβεβαιώσω την πληροφορία που δίνει ο προηγούμενος συναγωνιστής, ότι όντως κλείνει τα μάτια της την ώρα που...
Ακόμη μία στάση και μετά το τέλος ήρθε με την Αναστασία στα τέσσερα.
Ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες ακόμη, ντύθηκε, με φίλησε και στα δύο μάγουλα και έφυγε απ' το δωμάτιο.
Συμπέρασμα: GFE Status. Πολύ χαλαρά αλλά όχι ξενέρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Μάθιου
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού