Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Μαρία είναι μία κοπέλα στα 20 της, με συμπτώματα κλασσικής ελλεινείδας (πάχος-πλαδορότητα-βαρεμάρα-αδιαφορία για τον άνδρα).
Ευγενέστατη τσατσά με κάθισε και με ηρεμία ανέλυσε τα περαιτέρω (κλασσικό ποιηματάκι της..)
Σε ερώτηση μου αν είναι εξίσου καλή με Ιβάνα και Βάνα (παλιές καραβάνες εκεί είπε ναι- τρομάρα της).
Στα του δωματίου 25 ευρώ το εισιτήριον- δεν τα βρίσκουμε και στον δρόμο βέβαια.
Κάθεται με τον κλασσικό τρόπο να μην την πιάνεις εύκολα και πάει για πίπα κατευθείαν, χωρίς ΚΑΝΕΝΑ προκαταρκτικό!!
Της λέω ευγενικά να κάνουμε λίγα, ε εντάξει εκεί κάτι ελάχιστα έκανε. Τώρα η πίπα πιο πολύ χεράκι- ή και σχεδόν χέρι-
παρά στόμα!κάθε τρεις και λίγο να την βάλουμε? ρώταγε σαν το χαζό, τελοσπάντων έδειξα εμπειρία εκεί
και έβγαλε τα χρήματα της κάνοντας ένα σχετικά αξιοπρεπές ισπανικό (αν δεν της το έλεγα εγώ βέβαια καμιά απολύτως πρωτοβουλία). Ε μετά λίγο μέσα της και κατάθεση. Γενικά μία λίαν μέτρια εμπειρία. Σε παράπονα μου στην τσατσά για το
service μου λέει "είναι 20 χρονών κορίτσι τι περιμένεις?",καλύτερα με λίγο παραπάνω μία Λίντα υπερηχητικό παρά
μία χωριάτισσα που νομίζει πως σου κάνει χάρη (δεν επιτρέπει χάδια με τίποτα, ελάχιστα αν όχι κανένα προκαταρκτικό
και παίρνει δυστυχώς όπως είδα μετά όλο το Πακιστάν..δεν την χάλασε βέβαια)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
tasos999
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
120
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού