Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351689
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλη χρονια να εχουμε και μακαρι να ειναι καλυτερο το 2011!
Ειπα να κανω ποδαρικο σε στουντιο πρωτοχρονιατικα.Με το μηχανακι ανεβαινω στο βουνο.
Κατεβαινω και ανεβαινω στο 55 που θυμομουν τη Εμιλυ που ηταν πολυ καλη και ενω σκεφτομουν μακαρι να ειναι η Εμιλυ η τσατσα μου λεει την Εμιλυ εχω.Σπασίκλας
Δεν την ειδα καν και πηγα στο δωματιο με 50 ευρο.
Η Εμιλυ ειχε πολυ καλη διαθεση.Γλυκια με ωραιο χαμολγελο και καβλιαρικο σωμα.Ο κωλος της μου αρεσει πολυ που ειναι πεταχτος σαν Βραζιλιανας Μεγάλο χαμόγελο
Καλα αρχισαμε για 1 του μηνα!Ωραιο κοριτσι και σιγα σιγα προχωρησε καλυτερα.Ο φουτσος σε πρωτο πλανο και τα βυζακια της με καβλωμενη ρογα να περναει σαν πινελο απο πανω.Την χαιδευα ηρεμα και εκεινη εκανε σαν να το χαιρεται.Σαν να ηταν γκομενα μου!Αυτο μου αρεει σε αυτην.Δεν βιαζοταν μου μιλαγε και με χαιδευε σαν να ειχα γκομενα πρωτοχρονιατικα!
οταν ο κυριος φουτσος σηκωθηκε για τα καλα μου φορεσε σκουφο και ξεκινησε τη πιπα της.Καβλιαρικες ματιες και πονηρα χαμογελα.Το βυζακι της μου αρεσε πολυ και το επιανα συνεχως.
Στηθηκε σε κλασικη σταση και χαζευα το μουτρακι της.Μετα γυρισαμε σε πλαγιαστο οπου και τελειωσα με το φουτσο μεσα της ενω ειχα κολησει στο πεταχτο κωλι της!Μεγάλο χαμόγελο
ελπιζω να σας μπηκε καλα η χρονια οπως σε εμενα!Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
residentfuck
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού