Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324821
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σκαστος απο τις αγορες μας στα jumbo, on foot και παω φριξου να δω τι παιζει με την περηβοητη Εμμανουελα που τοσο αρεσε στον Maaneskyggen, αλλα αλο τοσο δυσαρεστησε τον αλλον συναθλητη oso_nixtonei, οταν την επισκεφτηκε στο προηγουμενο μαγαζακι που δουλευε.
Ο Χρονος μου περοιορησμενος και η ορεξη στο φουλ...οποιος βγηκε για ψωνια σημερα στην Σαλονικα γινοταν χαμος.!! Οποτε ειχα φωρτωσει για τα καλα και ημουν διατεθειμενος να ρισκαρω ητε μου εκανε κλικ ητε οχι για τελευταια φορα μεσα στο 2010 πριν αυτο αποχωρησει...με το που βγενει στην πασαρελα η δεσποινης αν και δεν ειδα το προσωπο της καθαρα πηρε εγγριση για το υπολοιπο συνολο, ενα σουτιεν μαυρο το οποιο με τα βιας συγγρατουσε το πλουσιο στηθος της και ενα μινακι λευκο αφηνοντας απλετη σαρκα να φενετε και...περασα μεσα.
Με το που μπηκε μεσα η Εμμανουελα με ξαφνιασε κυριολεκτικα.!!! Μου εκανε κατι το οποιο ΕΓΩ κανω στις πουτανες και οχι αυτες σε εμενα...μου την επεσε στα ορθια.!! Εβγαλε το σουτιεν αποκαλυπτοντας τις απιστευτα μεγαλες βυζαρες της τριβοντας τες μου απο πανω εως κατω, μετα μου γυρησε πλατη χορευοντας πανω στον πουτσο μου.!!! Εμεινα με ανοιχτο το στομα.!
Και να μην ξεχνιομαστε η Εμμανουελα ειναι μια κοπελα γυρω μεχρι τα 30 την κανω, Ελληνοκυπρια ξανθια σχετικη ψιλη, αδυνατη με ελαφρια ποιασηματα,και με ελαφρια περηφερια, προσωπο καλο σκυλο-καυλοφατσα, επιδερμιδα λευκη κατασπρη ελαφρως χαλαρη, βυζαρες???? Μεεεεεγαααλες.!!! και προπαντων παρα πολυ ωραιες και σε σχημα και στην αφη, μαλακες μαγνητιζονται απο την βαρυτητα της γης.!! Μπουταρες με ελαφρια σημαδια της ηλικιας της...
Αφου τελιωσαμε απο τα ορθια προκαταρτικα περασαμε σε αυτα του κρεβατιου, τριψιμο με τις βυζαρες τις ξανα αλλα με αποτομες κινησεις δεν προλαβαινα να γλυψω βυζια και μου τα επερνε απο μπροστα μου! ...οσπου μου τα προσφερε για λιγο να τα περηποιηθω, πιπα τιποτα το ιδιαιτερο να με ενθουσιασει παραπερα, παρα μονο σε γρηγορο τεμπο και προστυχο τροπο, συνεχεια μου εβγαζε γλωσσα και εγλυφε τα χειλια της...χερακια στο μουνι αφηνε αφου ανοιξε διαπλατα τα ποδια της σαν να μου ελεγε ποιασε, αλλα τιγκα στην κρεμα...Αρχιζουμε ιεραποστολικα συμετοχη στο φουλ.! κυκλικες κηνησεις τις λεκανης της και ανασηκωμα αυτης, εδεσε τα ποδια της πισω απο τα γονατα και μου εδωσε το ελευθερο να αναπτηξω ρυθμο, αναστεναγμους, και ολο μου εβγαζε την γλωσσα καυλιαρικα, ισως ηθελε φιλακια οπως μου εριξε ενα πεταχτο στην αρχη αλλα δεν ενεδωσα, αισθηση του μουνιου της μηδαμινη, δεν καταλαβαινα τιποτα, φουλ κρεμα συν την καποτα αισθηση μηδεν.!! Τα βυζια της απλοθηκαν δεξια αριστερα αλλα παλι φενοντουσαν τεραστια.!!
Αλαγη στα 4, το κωλαρακι της εδω ασχημενει, αγγουρευει μου θυμησε τα κολωμερια της Αφροδιτης στα 4, αφου στηθηκε πολυ ωραια και μπηκα με δικη της βοηθεια, αρχισαμε ξανα ακομα ποιο τρελο γαμισι.!! αναστεναγμους, με τραβουσε να μπενω ολος μεσα και ερχοταν το τελος.! Μπορεσα και κρατηθηκα φοβουμενος μην φυγει καμια σταγονα ζητοντας την να ανεβει απο πανω πραγμα που δεν αρνηθηκε.
Φορμαρηστηκε πληρως και κοντραρησε τα ποδια της στα ποδια μου και αρχισε ξανα τον τρελο ρυθμο της αλλα χωρις να ειναι τοσο αχαρο αλλα ουτε τοσο παληνδρομικο! Οι βυζαρες τις ηταν ολα τα λεφτα δεν τις χορταινα να της ζουλαω, με τιποτα λεμε.! Οσπου εχυσα πανηγυρικα και μαλον το καταλαβε απο την εκφραση μου, εγυρε πανω μου ακουμποντας με με τα χερια της στο στηθος μου χωρις να βιαστη να βγαλει τον πουτσο απο μεσα της.! Μηναμε ετσι σχεδον κανα λεπτο εχοντας τον μεσα και μηλοντας για διαφορα πραγματα μου αρεσε αρκετα αυτη η κινηση...αλλα με το που τον εβλαλε και κατεβηκε ο χρονος μου τελειωσε και δεν ειχα χρονο για μπλα μπλα...καθως ντυνομασταν ποιασαμε συζητηση για τα επαγκελματικα της και αποχωρησε με ευχες για το νεο ετος...

Λοιπον ειχα καιρο να εχω τετοια αντιμετωπιση αν εξερεσουμε τις συνηθεις υποπτες η κατασταση στην Σαλονικα εχει τα μαυρα χαλια της, αλλα και τα μπαζα της.! ...μεσα σε αυτα τα μαυρα χαλια ερχετε και περνει θεση η Εμμανουελα...ομιλητικη, ευδιαθετη, χαμογελαστη, γινετε προστυχη αν θελει, πιστευω να συνεχισει ετσι και την νεα χρονια και να διξει το παραδειγμα και αλλου, εγω την προτεινω ανεπυφηλακτα, θα την ξαναπροτημισω σιγουρα δεν πιστευω να κλαψει κανενας τα λεφτα του, ειναι το απολυτο gfe...μηχανη του σεξ.! Το 2010 για εμενα εκλεισε με μια καταθεση εκπληξη.!

Καλη μας Χρονια...και καλα μουνια στον Πουτσο μας.!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 31, 2010
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού