Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325916
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο Κουμπάρος Την Κουμπάραν... bye bye 2010

Περαστικος απο την περιοχη τελευταια μερα του χρονου και μπηκα να πω ενα γεια
Η Εμμανουελλα στις επαλξεις καινουρια παρουσια στο μαγαζι λογω αδειων των αλλων κοριτσιων

Ψηλη ξανθια με μεγαλες βυζουμπες , ομορφουλα , με καλο σωματακι , ωραιο ποπο και ομορφο αιδοιο Γλώσσα
Μια καλη παρουσια με λιγα λογια , ετων... ποτε δεν ξερεις , 25+ θα πω
και αν ακουσετε καμια τσιριδα ... διπλα σας μενει η εμμανουελλα , διαβαζει την κριτικη και ειναι μικροτερη
Φορουσε εναν σουτιεν 'κορτινοειδες ' το οποιο δεν αφαιρεθηκε , αλλα παραμεριστηκε επιτρεποντας στις βυζουμπες της
να δουν το φως της ημερας , το οποιο γρηγορα κρυφτηκε για τους ορμησα .
Κατω ενα φουστανακι ασπρο ανευ κιλοτας ,
Χαμηλα στην μεση διαθετουμε και τατου , ενα σχημα ... πως τα λενε
Ενω στον αφαλο διαθετουμε και σκολαρικι ( piercing για τους περματημενους )
Καθαρη και περιποιημενη μου ηρθε

Μετα τις τυπικες χαιρετουρες και συστασεις οπου δηλωσε πως διψαει για σεξ , και πως ειναι Ελληνοκυπρια ειχαμε λιγο ορθιο μπαλαμουτι
στο οποιο μου τριβοτανε ξαπλωσαμε και επιδοθηκα σε φιλακια , βυζογλυψια , βυζοζουπηξια , ενω κατι μεσα μου φωναζε
Χουστωστη χουφτωστη , οπως και εκανα αφου επεξα αρκετα με το σωμα της και της ζητησα να μην βγαλει το φουστανιδιο ξαπλωσα προς περιποιηση

< Αν δεν εισαι καλο παιδι θα φας ξυλο > , μου ειπε και μου πεταξε το βυζι στο κεφαλι (δις) καιρο ειχα να φαω βυζοσκαμπιλο , μ αρεσε Χαμόγελο
κατοπιν τουτου ,εχαμε τοποθετηση προφυλακτηρα καλτσα style... και μετα πιπααα
Ωραια σε αισθηση μακρα σε διαρκεια και το εργαλειο βαρουσε 90ρες (%) ωραια ..
Μειωνεκτηματα:
H ελειψη οπτικης επαφης λογο στασης της κεφαλης και μαλλιου
Δεν τιμηθηκε το φρεσκοξυρισμενο @ρχιδι , πραγμα το οποιο στο ιδιο κρεβατι που γνωρισα την Χριστινα στο καλοκαιρι , ειναι ακρως αντιφατικο , (ποιο ακρως δεν γινετε )
περιορστηκαμε σε κανα δυο φιλακια στο σημειο μετα απο προτροπη μου . Γενικα σαν πιπα παντως πολυ καλη

Στην ερωτηση για επιλογη στασης ξαπλωσα και ανεβηκε απο πανω, cowgirl ... οσο περνουσε η ωρα αυτη το χαιροταν ποιο πολυ οποτε την ξαπλωσα
Πηγαμε να το κανουμε καλιτεχνικο το γυρισμα χωρις να βγει τι εργαλειο αλλα δεν πετυχε , βγηκε και με μαλωσε το μωρο < τον θελω μεσαααα ελααα >
μπηκα ξανα και αρχησε το παρτυ , καμποση ωρα σε αυτη την σταση και, ή ειναι πολυ καλη ηθοποιος η της αρεσε γιατι μου ειπε 2 φορες οτι το κανω ωραια
( Κοριτσια.. ο Μπαρκουλης χαχαχα )
Ειπα να δοκιμασω απο πισω αλλα το εργαλειο ειχε χασει λογο χρονικης πιεσης ( δεν μου ειπε κανεις τελειωνε , το δικο μου ρολοι με πιεσε )
Σε καποια στιμη ειδα μια < αστραπη > αν δεν ηταν απο την TV καποιος πατησε καποιος διακοπτη , (συνιαλο τσατσας) Τεςπα το προσπερναμε
Αποτυχημενη η πισω σταση και ξανα σε ιεραποστολικο οπου με την βοηθεια της βυζουμπας και μερικων φιλων ξαναπηραμε φορα
Σε καποια φαση κι ενω επαιζε με το νινι της μου ειπε οτι θα χυσει και αυτη , της εδωσα το ελευθερο και μετα απο λιγο την ειδα χαλαρη .....
Η εχυσε ή κουραστηκε και με βαρεθηκε :/ εβγαλα και γω το εργαλειο θελοντας να τελειωσω σε καμια κοιλια
αλλα με τα σκολαρικια και τα φοστανια , ηταν απαγορευτικο , δεν το δοκιμασα
Τελος με εικονικη σωματοχυσια λοιπoν ... Ωραιο !

Γενικη εντυπωση
Προσχαρη κοπελα , ευγενικη , με ζωντανια και ορεξη
Πολυ καλη γκομενα αλλα υπαρχει μικρη ελειψη < πουτανιας >
Ηταν ενα απο τα καλυτερα GFE για μενα παντως σε στουδιο Χαμόγελο

Approved και θα ξανατιμηθει αν δεν εξαφανιστει
( karaman το πηρε το τοσο το ISO-9002 οσο και το IJO-145 , ορμα )

Πιστευω πως αν σας κανει κλικ στο Σαλονι ( στο οποιο θελει μια τσαχπινια παραπανω .. καπου το χανει )
μεσα θα ειστε ΟΚ , υπαρχει περιθωριο βελτιωσης παντως και το βασικοτερο υπαρχει θεληση για κατι παραπανω

Αναμνηστικες φωτογραφιες
http://www.imagerous.com/images/50846722734915975558.png
http://www.imagerous.com/images/70209899768210037550.png

Εμμανουελλα
Ειμαι σχεδων σιγουρος οτι θα το διαβασεις αυτο , ελπιζω να σε βοηθησει
Για τυχων ενστασεις - παρατηρησεις δεχομαστε και e-mail - PM lol
Καλη Χρονια και καλη τυχη γενικως σου ευχομαι
Ευχαριστω και σορρυ αν σε κουρασα σε καποιες φασεις Εμμμμ

Καλη Πρωτοχρονια σε ολους και μια πολυ Καλυτερη νεα Χρονια να εχουμε με Υγεια Χαμόγελο
http://www.youtube.com/watch?v=yYELjvLU008

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 31, 2010
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού