Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351704
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο σαλονι ειδα μια ροζ γατούλα.Απο καπου την ηξερα ομως ισως απο το διπλα το 57.
Αδύνατο πιπινι με ωραία ψηλοτάκουνα και μια σεξι ουριτσα τυλιγμένη στο λαιμό της!Το βλεμμα της άγριο σαν τιγράκι.
Η τσατσα τσεπωνει κατευθειαν τα 50 και περιμενω πια στο δωματιο.Πριν απο μενα ειχε εναν.
Περιμενα τουλαχιστον 20 λεπτα μεχρι να ερθει το πιπινακι.
Ωραιο βυζακι αν και λιγο πεσμενο με ωραια ρογα-μικρη πιπιλα.Μου εκανε κλικ το σωματακι της αν και δεν προτιμαω τετοια τρυφερουδια!
Προκαταρκτικα πολυ σεξι και καβλιαρικα.Σαν κινεζικα βασανιστηρια περνουσε απο τα γιδια-μύδια-αρχίδια και δεν τα εγλυφε απλα ενιωθα τη ζεστα της ανασας της να περναει τοσο κοντα τους που ηθελα να την αρπαξω και να την βαλω να τα φαει!
Η πιπα της πολλη καλή αλλα δεν σταματουσε με τι[οτα τα κινεζικα βασανιστηρια με το ναζι της και τα κολπα της.Πολλα ερωτικα παιχνιδακια με χαμουρεματάκια και καποια παιχνιδια με τα τακουνια της.Ωραια ποδαράκια εχει η άτιμη Λολα!
Στο τελος επειδη η στυση εφτασε στο απροχωρητο και δεν ειχα αλλα βαγονια για το τρενο,την αρπαζω και την βαζω απο κάτω μου σε κλασικη στάση.Αρχισε να βογγαει καβλιαρικα και κοντεψε το τρενακι μου να σφυριξει πριν καν αρχισει!Αλλα δεν... Την βαζω στα τεσσερα.Δουλεμενο φανηκε το πισω τουνελακι!Αχ κουνελακι ξυλο που θα τοφας σκεφτηκα!Αν το ηξερα αλλα αλλη φορα!
Στα τεσσερα στηθηκε το ιδιο καλά!Ωραιο στησιμο του πιπινοειδους κώλου της!Πέσανε λίγες σφαλιαρες και μερικα βρισιδια απο αυτην!Καβλα η φαση!Καλυτερη φαση απο τις τσοντες που βλεπουμε τελευταια.
Οταν το τρενακι σφυριξε και βγηκε απο το αμαξοστασιο χαζευα τα ποδαράκια της!Ομορφα και τρυφερα με ωραια δαχτυλάκια!
Εμενα μου εβγαλε οτι ειναι για τρελο γαμησι μην παει κανεις για αγαπουλες γιατι μαλλον θα τη πατησει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2010
Όνομα κοπέλας
Λόλα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού