Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Mίνι τσάρκα στην αρχοντική Κολωνού και επίσκεψη στο κοινωνικών παροχών αυτό ίδρυμα.
Η Έλενα είναι χοντρούλα. Κοιλίτσα αρκετή, που κρυβόταν στο μαύρο κορμάκι που φόραγε. Τα μαλλία καστανά πε πολυπληθείς ξανθές ανταύγεις. Δέρμα άσπρο και καθαρό. Μπουτάκια φουσκωτά, με καλές γραμμές, και κώλος, επίσης, γεματούλης, φουσκωτός και καλοστεκούμενος. Βυζάκια γεματούστικα, 2άρια νορμάλ, προς το 3 με τα παραπανίσια κιλά. Φάτσα μέτρια. Δεν προδιέθετε για πολλά, αλλά οι φουσκωτές καμπυλες της με τράβηξαν στα ενδότερα.
Προκαταρκτικά λίγα χάδια και βυζοφιλήματα. Πίπα αρχικά με πολύ χέρι, που όμως γύρισε σε νορμάλ μετά το πρώτο σινιάλο μου. Ωραίο δέρμα, ευχάριστο στην αφή. Ο πλαϊνός μεγάλος καθρέφτης αποκάλυπτε τις κρυφές γωνίες του κορμιού του ευτραφούς θηλυκού. Μου έκανε και ισπανικό. Δύο στάσεις αλλάξαμε. Κλασίκ (=ιεραπ/κό, βαριέμαι να το γραφω...), όπου μετακινούσα τις ωραίες μπουτάρες της, σκάγοντας τους και φιλάκια. Μετά πισωκολλητό, με τον καμπυλάτο κώλο της σωστά τοποθετημένο.
Συμμετοχή δεν είχε αλλά δεν ήταν ούτε σπαστική, ούτε αρνητική στα λίγα που ζήτησα.
Ακατάλληλη για γκουρμέ παρτενέρ. Το μενού δεν είναι εκλεπτυσμένο (με εξωτικές εσάνς) αλλά θυμίζει χορταστικό, χωριάτικο πιάτο, χωρίς λάιτ διαιτητικά συστατικά.
Ακατάλληλη επίσης για ιντεράκτιβ συνευρέσεις.
Κατάλλη για αυτούς που θέλουν ένα ζουμερό (και όχι βαρέλι) θυληκό, που έχει πλούσιες καμπύλες και δέρμα λείο χωρίς την κυτταρίτιδα και τις αντιαισθητικές στρώσεις λίπους που εύκολα συναντάς σε υπέρβαρες.
Σούμα: Ό,τι δείτε στο σαλόνι με πλέιν μενού. Νο μόρ, νο λες.
Προσωπικά, δεν έκλαψα τα λεφτά μου και θα ξαναπήγαινα αν ξαναείχα ορέξεις για κάτι πιο γεμάτο.

Υ.Γ. Νομίζω ότι κάνει και 69 αλλά δεν είμαι σίγουρος. Πάρκινγκ και τσατσά δεν με εμδιαφέρουν. Ήμουν πεζός και η τσατσά δεν με ενόχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού