Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη στο εν λόγω οίκημα έγινε εχθές το βράδυ κατά τις 2.00.Αφού δεν βρήκα τίποτε καλύτερο εκείνη την ώρα στην οδό Φυλλής είπα να περάσω με την Τζούλια που τουλάχιστον εμφανησιακά δε με χάλαγε και τόσο.Η κοπέλα είναι από την Πολωνία και είναι ψηλή,ξανθιά με λίγα πιασιματάκια και 25χρονών(έτσι μου είπε).Προσέφερε ακάποτο στην τιμή των 20ευρώ.Στο σαλόνι αρκετά προκλητική με αποτέλεσμα να επιβεβαιωθεί η θεωρία μου ότι στο δωμάτιο είναι συνήθως ψυχρές και διεκπαιρεωτικές.Παρόλ'αυτά μπήκα.Ξαπλώνω και ξεκινάει να μου παίρνει πίπα.Η πίπα της ήταν κάτω του μετρίου.Το σουτιέν δεν το έβγαλε καθ'όλη τη διάρκεια του σεξ.Στη συνέχεια από μόνη της ξάπλωσε,αφού προφανώς βαριόταν,και κάναμε ιεραποστολικό όπου μετά από λίγο ήρθε και το τέλος.Η χρήση κρέμας ήταν υπερβολική με αποτέλεσμα να μην νιώθω τίποτα.
Τελικά ήταν η πιο άστοχη επιλογή καθώς μπορεί εμφανησιακά να ήταν πάνω του μετρίου και να ξεχώριζε σε σχέση με τις άλλες κοπέλες που δούλευαν στην περιοχή αλλά στο δωμάτιο ήταν το απόλυτο μηδέν.Μάλλον είναι η χειρότερη επιλογή κοπέλας που έχω κάνει όσων αφορά το κρεβάτι τουλάχιστον.Ένα πεταμένο 20ευρω.Επιβεβαιώνονται και οι παρακάτω κριτικές των συναγωνιστών.

Μια παρατήρηση:
Η τσατσά διατυμπάνιζε ότι η κοπέλα δούλευε σε στούντιο και μάλιστα στην οδό Κασσάνδρας κάτι το οποίο επιβεβαίωσε και η ίδια σε ερώτησή μου πράγμα όμως που πολύ αμφιβάλλω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2024
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
PW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, NICK TRIVE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού