Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327244
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
παω και γω λοιπον με πρωινη διαθεση για να ριξω ενα "σκορ"
κοπελια η βαλεντινα..ρωσσακι,ψηλο,ξανθο ωραιο σωματακι σφιχτο και βυζαρες φυσικες..αξιζουν
δεν ηθελα πολυ και να μπω μιας και ειχα κανει την σχετικη pre-charka οπως λεμε pre-party!χαχαχαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
αφου επιβεβαιωσε και η τσατσα οτι ειναι πολυ καλη λεω ας μπω ταχα τι!..βεβαια στο μυαλο μου επαιζε το γεγονος οτι αυτο το στουντιο μου εχει προσφερει καλες εμπειριες εξαιρομενου μιας μεγαλης φολας(ολοι την εχουμε πατησει).

στο κυριως θεμα τωρα..ρε μαγκες δεν ξερω τι τις εχει πιασει τις -τανες τωρα τελευταια και μας εχουν φλομωσει στη παρλα να λενε μαλακιες του τυπου "τι ψωλαρας εισαι εσυ?".."μαμησε με μαμια μου"..."θελω να φαω πολλους πουτσ.." κτλ κτλ..φυσικα ολα αυτα με μια δωση υπερβολης που με εκαναν να κρατιεμε απο τα γελια...το ιδιο και στο sex πολυ υπερβολη και καλα χτυπιοταν απο την καυλα και "δεν αντεχω αλλο" κτλ κτλ να μην κουραζω αλλο οπου και κει με επιασε σπαστικο γελιο.πραγματικα εφτιαξε η μερα μου..δεν ξερω την βρηκα ετσι..βεβαια στο τελος σοβαρευτικα και εχυσα..Κουλ
παντως περα απο τις μαλακιες το ρωσσακι εκανε πολυ καλη πιπα και ηταν πολυ ανετη χωρις να βιαζεται και χαλαρη στην ολη συμπεριφορα της.
αλλη μια εμπειρια και αυτη..παντως "εφυγα χαμογελαστος"Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού