Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823733
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οσες φορες εχω επισκευτει το φυλης 104 εμεινα παντα ικανοποιημενος. ειναι και κοντα στο σπιτι μου σε σημειο που παω με τα ποδια οποτε τοσο καιρο διαβαζοντας για την Μπετυ με ετρωγε η περιεργεια να την γνωρισω απο κοντα.
Περιμενα περιμενα και τελικα η ευκαιρια μου δοθηκε σημερα τριτη το πρωι
Η γυναικα τελικα ειναι απιστευτη οπως την εκθειαζουν , αρκετα χειμωδης με μικρο ομως στηθος ,με μοναδικο προσωπο και καταμαυρα μακρυα μαλλια που της χαριζουν μια επιβλητικη εμφανιση
Το στυλ της πολυ περιποιημενο με εντονο βαψιμο μαυρο κορμακι και ενα ζευγαρι kinky μποτες με ψηλο τακουνι
Μαζι μου ηταν πολυ δραστηρια και αυστηρη οπως ακριβος της ζητησα να ειναι απο την αρχη
Αυτο που ηθελα απο εκεινη ηταν πολυ συγκεκριμενο και ισως και πολυπλοκο οσες αλλες φορες εχω προσπαθησει να το πραγματοποιησω στα πλαίσια των κοκκινων οικων.
Ξαπλωσα λοιπον σχεδον ανασκελα στο πάτωμα με τα ποδια και τη λεκανη μου επάνω στο κρεβατι και η μπετυ γυμνη καθισμενη επανω στα ποδια μου να τριβει το υγρο μουνακι της στο ποδι μου και με τα 2 χερια της γεματα λιπαντικο να μου χαριζει μια απιστευτη μαλακια παιζοντας με το πεος μου και τριβοντας τις μπαλες μου, ενω παραλληλα να μου μιλαει βρωμικα, παρα πολυ βρωμικα
Οσοι εχουν δοκιμασει να να κανουν σεξ με το κεφαλι κατω απο το υπολοιπο σωμα ξερουν για τι πραγμα μιλαω, το αιμα κατεβαινει και συγκεντρωνεται ολο στο κεφαλι με αποτελεσμα να δημιουργείτε μια εντονη κατασταση η οποια μεταφερετε και στην σεξουαλικη ηδονη η οποια ετσι πολλαπλασιαζεται.
Τελιωσα ετσι ενω λιγο ακομη να κρατουσε το μαρτυριο μου πραγματικα θα εσκαγα.
Μπορει να μην εκανα τελικα σεξ με την κοπέλα αλλα εζησα μια εμπειρια που την κυνηγουσα καιρο και δεν ηξερα πως και που να την πραγματοποιησω με επιτυχια.
Πολλα μπραβο αξιζουν στην κοπέλα που καταλαβε αμεσως το ρολο της και ανταποκριθηκε με εξαιρετικη εμπειρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
slave1975
Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού