Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα και καλές γιορτες σε ολους..
Σημερα λογω υπερβολικης κάυλας ειπα να μην παω σε στουντιο οπως ειχα κανονίσει αλλα να κανω μια γρηγορη κατάθεση στα μπουρδελόσπιτα της οδου φυλής.Υστερα απο ενα καλο ψάξιμο που εκανα και μην βρίσκωντας κατι το αξιόλογο ειπα να καταθέσω σε αυτην εδω την κοπέλα,ομορφη, μελαχρινή,κολάρα,αλλα με υπερβολική κρέμα,μα καλα τακτική το εχουν σε αυτο το σπίτη την κρεμα αλλα ποτάμι? Ελεος.Τελοσπάντων δεν το σκέφτηκα κιολας και ειπα να περάσω εφόσον ειμαι λάτρης του κώλου και ειχε μια κολάρα. Το ονομα της ειναι σοφια λεει ,αλλα φένεται σε αλλους λεει αλλα ονόματα γιαυτο δεν ξερω αν ειναι οντως αυτο. Δουλευει μαλλον πρωι τωρα επειδη η ρωξάνα πηγε διακοπες και θα την βρείτε πρωι οποιος ενδιαφέρεται. Με εβαλε σε ενα δωματιο με μετρια φωτεινότητα και μετρια καθαριότητα,οπως παντα σε αυτο το σπίτη απο την οψη ολα μέτρια.
Αργησε κανα 10λεπτο διοτη ειχε πελάτες, μπαίνοντας με ηρεμία μέσα και χωρις καμια βιασύνη, αλλα επείσης χωρής κανένα προκαταρκτικό,κατευθείαν καπότα οπου ξεκίνησε μια αρκετά καλη ,και ερεθιστική πιπα οπου κράτησε 3-4 λεπτα ωσπου να καυλώσω στο φουλ.
Λογω κούρασης κάναμε μονο μια στάση,εγω απο κάτω και αυτη απο πάνο, με εναλαγές ρυθμου και ταχύτητας. Δεχτηκε φιλια στα μετρια μεγάθους βυζια της και δαχτυλο απο πίσω, οχι υπερβολη ,ενα απλο χάδι. Σιγα σιγα οταν ανεβάζαμε ταχύτητα φάνηκε πως είχε καυλώσει τρελα διοτη κοπανιόταν με δύναμη,σε μια στιγμη νομιζα οτι θα εχυνε και αυτη,αλλα που τετοιο πραμα σε μπουρδέλο. Τελοσπάντων μετα απο κανα 2λεπτο καταθέτω το υγρο μου, με μεγάλη ενταση και ηδονή. Ωραια αίσθηση. Στο τελος εκανε λιγο πλακίτσες,γλυκια κοπέλα απο οτι φάνηκε,με φιλησε και εφυγε. Αυτα, ισως καποι στιγμη την ξανατιμήσω ,πάντως δεν κλαίς τα λεφτα σου.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Σοφία
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού