Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
αγονια,μιστιριο και παθος για ιδονικα κορμια ατακτον κορασιδον καθος διασχιζεις τα σκλιροπιρινικα μονοπατια τις μπουρδελομανας φιλις...!

ι τσαρκουλα ξεκινισε με τουσ φιλτατουσ τιτανοκαυλεεουμπες σινεμπουρδελιαριδες skido, gomenio ,gangsta ,mpoyrdeliari1984!

αφου χιθικαμε στα ξεροχιμενα σοκακια τισ φιλισ το μπουρδελοενστικτο μου μασ οδιγισε στο αχαρνον85!

απογευματινι βαρδια στο εν λογο κοκινοσπιτο πιτσιλιοταν ι χριστινα!

ι λιπιντοσ ανεβικε στα ιψι μολισ βγικε στο σαλονι ι ατακτι πορνι!

τα εγκεφαλικα μου κιταρα σιγκλονιστικαν μολισ αντικρισα αυτιν τιν ομορφι και παραμιθενια πριγκιπισα!

μια πορνι ακριβοσ στα γουστα μου και στα φετιχ μου!

ξανθια,μετριου αναστιματοσ .με κοκινες αστραφτερεσ μποτες και μαυρες καυλοτικες ζαρτιερουλες!κορμακι θανατιφορο με ορεο μετριο βιζακι!

επιδερμιδα για τα πιο ονιρεμενα γλιψιματα τισ ζοις μου!



τα πορνοευρο χορις δευτερι σκεψι εφιγαν απο το πορτοφολι...

μπενο στο δοματιο που εμοιαζε σαν μικρο παλατι,ξαπλονο...

μπενι μεσα και ξαπλονει διπλα μου και αρχιζει να με χαιδευει ακρος αισθισιακα ,το ιδιο μαλιστα εκανα και εγο....

αρχισα να τιν φιλαο στο λαιμο και γενικα σε ολο τισ το βελουδινο κορμακι!ι πορνι δεχοταν τα τριφερα φιλια μου χορισ καμια αντιρισι...

αφου ειχα καυλοσει αγρια μου φοραει το καποτιδιο ,γιρανει στα πλαγια και το τσιμπουκλοβερ περνι μεροσ σε αυτιν τιν πορνοιστορια!

ορεο αισθισιακο και ιγρο τσιμπουκλοβερ!

σε καπια φασι αφου δεν ανεχα αλο με καβαλαει και αρχιζει με ναζι να περιστρεφετε πανο στο καυλομενο κρεατινο ραβδι μου!

οι κικλικεσ κινισεις τισ πανο στον λεοντα μου με εκαν να φουντοσο απο ιδονι...επισισ ο τροποσ που κουνουσε το κορμακι τισ οσο ιταν απο πανο μου με τρελανε!

καθος ομος ειχα παθει το μεγαλο σοκ απο αυτιν τιν ταλαντουχα εκφιλι πορνι παιρνο τιν προτοβουλια και τιν γιρναο σε ιεραποστολικι στασι...αρχισα να τιν γλιφο σε ολο τισ το κορμακι απο το λαιμο...μετα στα βιζακια ...στιν κοιλιτσα οσπου εφθασα στα ομορφα μπουτακια τισ.....

ενασ ανεμος ιδονις ομοσ με τραβιξε προσ το γλικο τισ κλιτοριδιο και αρχισα με μανια να το κατασπαραζο!

το εγλιφα για πολι ορα και ιπορνι εβγαζε κραυγες γκαυλας!

μετα ακολουθισε ιεραποστολικο πιτσιλισμα οπου τις εβαλα τα ποδαρακια τισ πανο στους ομουσ μου οπου εκι δεν αντεξα και το μαγικο μου νεκταρ ξεχιλισε μεσα στο καποτιδιο!!!!αχ καυλααααα!!!!!!!

σινεμπουρδελιαριδες αξιζει να πιτσιλισετε ανεπιφιλακτα αυτιν τιν λισαλεα νεανιδα!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2008
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού