Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη επίσκεψη στη Μιχαέλα η οποία ήταν λιγότερο καλή απο την πρώτη. Επίσκεψη στο σπίτι κατα τις 12:00 και μετά το σαλονάρισμα της κοπέλας σηκώνομαι να φύγω, αλλα αυτή μπαίνει μπροστά στην πόρτα κλείνοντάς μου το δρόμο και μου λέει :"Που πάς μωρό μου?" κοιτώντας με με τις ματάρες της. Δεν μπόρεσα να αντισταθώ στο πανέμορφο πρόσωπό της και πέρασα, κάτι το οποίο ήξερα οτι θα το μετάνιωνα.Έτσι κι έγινε!
Η κοπέλα προσπαθεί αλλά δεν το έχει..! Περνάει την καπότα σε πεσμένο πούτσο με το στόμα και ξεκινάει μια καλή πίπα η οποία περιλαμβάνει πιπίλισμα του κεφαλιού και χάιδεμα των αρχιδιών με το χέρι. Απο εκεί και πέρα όμως τίποτα.... δεν συμμετέχει και ακόμα και το κούνημα που κάνει όταν την καρφώνεις είναι εκτός χρόνου με αποτέλεσμα να σε ξενερώνει αντί να σε φτιάχννει. Οι κραυγούλες που βγάζει είναι, και δυστυχώς φαίνονται, ψεύτικες οπότε για μένα καλύτερα να μήν υπήρχαν, όπως και το κούνημα Γλώσσα
Αφού το κάναμε ιεραποστολικά και μετά στα 4 και αφού έβλεπα οτι δεν παίζει να τελιώσω τον έβγαλα και μου τον έπαιξε με το χέρι οπου και τελίωσα με αρκετή προσπάθεια....
Συνοψίζοντας, η κοπέλα είναι ψηλή με πολύ όμορφο πρόσωπο και αρκετά καλό σώμα(το οποίο πρέπει να γυμνάσει λίγο...) αλλά δεν το έχει με το sex! Πιστεύω πως ότι ήταν να πάρω απο αυτή την κοπέλα το πήρα, άρα είναι και η τελευταία φορά που την προτιμώ...
Για μιά φορά πάντως αξίζει για την ομορφιά της και μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού