Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 34 10
Call-Girls 94562
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την Τζουλι στο ξενοδοχειο πισω απο το ωνασειο. Ειχε προηγηθει ανετη και ευκολη συνεννοηση με μηνυματα απο τρεις τεσσερις μερες πριν. Μικρη καθυστερηση 10 λεπτων λογω κινησης, αλλά με εγκαιρη ενημερωση απο μερους της. Από τον Σεπτεμβριο που την ειχα πρωτοδει στις φωτογραφιες της, μου ειχε δημιουργηθει η επιθυμια να την συναντησω.
Ανοιγοντας την πορτα του δωματιου, διαπιστωσα οτι ηταν πολυ πολυ καλυτερη εμφανισιακα από ό,τι περιμενα. Οσον αφορα δε το προσωπο, παιζει να ειναι και ενα απο τα ωραιοτερα που εχω δει, με λεπτα και ωραια χαρακτηριστικα (βεβαια γουστα ειναι αυτα). Ακόμη δε και για το σωμα της, οι φωτογραφιες θεωρω οτι την αδικουν. Δεν ξερω γιατι, αλλά την περιμενα πιο κοντη απο οτι ειναι πραγματικα. Καταμαυρο μακρύ μαλλι και ασπρο δερμα, πολυ καλος συνδυασμος.
Για τα περιφημα περιττα κιλα, το θεωρω αστειο. Απλα αυτο το θεμα δεν υφισταται, και αρνουμαι να το σχολιασω περαιτερω.
Επιπλεον: χαμογελο, ευγενεια, θετικη ενεργεια, διαθεση και πολυ καλη συζητητρια. Το απολυτο GFE. Ξερει να σε κανει να νιωθεις ανετα, γιατι πολυ απλα της αρεσει αυτο που κανει, και φαινεται. Πεντακαθαρη και λαμπερη. Ματια ζωηρα και εξυπνα. Κορμι που σε προκαλει να το χαϊδευεις συνεχεια.
Επί του πρακτέου τωρα.
Φιλιά εξαιρετικα και βαθια, αγαπησιαρικα. Λίγο προσοχή μονο στο piercing στο κατω χειλος. Πιπα οκ, οχι και οτι καλυτερο, αλλά προσπαθει. Χερακια δεν βαζει αλλά της λειπει λιγο η τεχνικη.
Στο σεξ ωραιοι αναστεναγμοι, αληθοφανεις και ξεσηκωτικοι. Καλη συμμετοχη. Αγκαλιες ζεστες και σφιχτες. Τελειωμα στο στομα και φτυσιμο στην τουαλετα (καλα κάνει).
Ισως δεν ειμαι αντικειμενικος, δεν ξερω. Σιγουρα δεν ειναι το γαμησι του αιωνα, ουτε η απολυτη θεα. Ενα ομορφο απλο κοριτσι ειναι. Αλλά μου αρεσε πολυ σαν γυναικα και σαν αύρα. Κάπου μαλλον μου εκανε το κλικ...
Πολλες φορες μου εχει τυχει να κλαψω 50αρι σε στουντιο. Τα 130 της Τζουλι ομως δεν τα σκεφτηκα ουτε μια στιγμη απο εκεινη την ωρα. Πραγματικα αυτη η κοπελα σε μπερδευει. Περνας καλα μαζι της, χωρις ακριβως να αντιλαμβανεσαι το γιατι. Προφανως αυτο ειναι το ταλεντο της. Και οταν της λες οτι περασες ομορφα μαζι της, βλεπεις οτι το χαιρεται.
Τζουλι, περασα πολυ καλα, στο ειπα και στο εδειξα. Θα τα ξαναπουμε.

Υ.Γ. Το συστημα δεν με αφηνει να βαλω μεγαλυτερη βαθμολογια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 16, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
alex71
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
29.386
Πόντοι:
8.006
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, amjik, Constantinos27 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού