Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351615
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Της τανασπου γινοταν στους δρόμους Θυμός πολλα νεύρα και πολλα βρισιδια!Κατεβαινα με το μηχανακι για τα δικαστηρια και με τεντομενα νευρα σταματαω αποτομα στο 55 και στο 57.ο δρομος της αρετης και της κακιας.Ανεβαινω πρωτα τα σκαλια στο 55.Η τσατσα, η ιδια που ηταν με τη Σαντρα.
Καινουρια κοπελα.Τι έγινε?Ολο καινουριες πετυχαινω μια τη Καντη Καντη τωρα τη Βικτώρια!λεω θα περασω και τσεπώνει τα 50.Ειμαι παντα ανοιχτός σε νεες γνωριμιες Μεγάλο χαμόγελο Κορμοστασια η Βικτωρια πρέπει να ειναι 1,67 με τις τακουνάρες της με συλικόνη στηθος που οταν το επιασα τρελάθηκα απο τη μαλακοτητα του σαν φυσικό.Πατουράκι μαζεμένο αλλα αυτο που ηταν το κλικ για μενα ηταν οι μαυρες διχτυωτες κάλτσες και τα μαυρα τακουνια της.ΑΝΕΤΑ!!!!!Κουλ
Μπαινει και πιασαμε συζητηση για να σπασει ο παγος.Καλα παμε παρακατω γιατι δεν εχουμε ολη τη μερα.Τα προκαταρκτικα της ηταν ΤΕΛΕΙΑ και χαλαρωτικα ειδικα μετα απο αυτα που ειχα μεχρι στιγμη συνατησει στο δρομο.Μου εδινε αργα αργα φιλια σε ολο μου το σωμα και σε ολες τις μεριες μου.Με αφησε να την φιλησω και να γλυψω ρογες και να παίξω με το φοβερο βυζι της.
Το παλουκι ειχε στηθεί και η σαμπρελα από πάνω.και ξεκινησε να μου πέρνει μια καβλωτικη πιπα και να γλίφει τα γιδια-μύδια-αρχίδια.
Στο στησιμο της ηταν πολυ καλη σε ολα.Καλες φωνουλες ειδικα οταν το τρενο ειχε βακλει σε φουλ τις μηχανές.Εδινα κάρβουνο εδινε το τ΄ρενο.Το πισωκολλητο το εχει και κραταει γερά.Σφυριξα λιγο αργοτερα με εκεινη ορθια μπροστα στο καθρεφτη να φοραει και τα ψηλοτακουναΧαμόγελοΧαμόγελοΤο τρενο αχορταγο εδινε ακομα παροτι είχε σφυριξει.
Πριν τη κανει απο το δωματιο της ριχνω ενα βλεφαρο.ΚΑΒΛΑ ηταν το V like Βικτωρια.Κοντη μεν αλλα καλο μηχανακι του σεξ Κουλ
Μετά ήμουν τοσο χαλαρος που δεν ενοιαζε καθολου η φασαρια του δρόμου κι ας γινοτανε της τανασπου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού