Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325926
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη στο ίδρυμα έχει - την τελευταία φορά Ντροπή !!! - πραγματοποιήθει πριν 2-3 εβδομάδες!
Η Τζέσυ - Villa Erotica - για μένα ίσως να είναι η πιο ωραία ιερόδουλος που βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη! Μαυρο μαλλί, με υπέροχες ματάρες και φοβερό σώμα - για μένα περίπου σώμα μοντέλου. Το στήθος με χαλάει λιγο - οχι φυσίκο και ελαφρώς σκληρό - αλλα κανείς δεν ειναι τέλειος!

Δίνω το αντίτιμο 40,00 EURO - απλό πρόγραμμα - στην σχετικά φιλική τσατσά! Δεν είχε κόσμο οπότε το μωρό σκάει μύτη πολύ σύντομα.... Κάθεται δίπλα μου πίανουμε μία μικρή κουβεντούλα και αμέσως μετά αρχίζουν τα προκαταρκτικά. το πνευστό σχετικά καλό αν και λίγο αεράτο .......
Ανεβαίνει από πάνω, χωρίς να βάλει λιπαντικό, σε κάποιες στιγμές το χάνει .... Τοτε παίρνω πρωτοβουλία όπου έγινε και χαμός .... αντέχει το σφυροκόπημα και δεν παραπονιέται.
Είναι τρέλα να είναι από πάνω σου και να σε κοιτάει με τις ματάρες της..... Στη συνέχεια εγώ από πάνω όπου να με αγγαλίαζει με τα πόδια της... Τέλος στα 4 οπου βλέπω την πίσω οδο και δεν αντεχώ για πολύ ακόμα...... : eyeroll:

Υ.Γ
1. Πρέπει να είναι πολύ καθαρή γιατι τουλάχιστον σε εμένα και τις 3 φορές που την επισκέφτηκα και πήγαινα να πίασω το νινι της μου έλεγε "Οχι - κάποιοι θέλουν να γλέιψουν". Τα δάκτυλα μου πάντα ειναι καθαρά για να με αφήνουν να πιάνω....
2. Όσο πιο πολύ πηγαίνω τόσο πιο καλά περναώ γιατι με θυμάται και κάνει αυτά που μου αρέσουν

Αν με άφηνε το σύστημα η βαθμολογία θα ήταν διαφορετική ως προς:
Εμφάνιση κοπέλας: 9
Χώρος/καθαριότητα χώρου: 8

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού