Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συναντηση εγινε στο γνωστο «φρεσκο» ξενοδοχειο της πολης μεσημεριανες ωρες. Η κοπελα με υποδεχτηκε με σεξυ εσωρουχα και γοβες. Εμφανιση πολύ κοντα στης φωτο με τη διαφορα ότι δειχνει πιο γλυκια από κοντα ενώ στις φωτο είναι πιο «σκυλι». Της το ειπα κιολας με το που την ειδα, και μου λεει δεν τα χεις δει όλα ακομα. Και ειχε δικιο. Ακουραστο το μωρο, γιατι περι μωρου προκειται 21 ετων. Ζεστη και φιλικη πολύ ανετη με καλα αγγλικα.. Κορμι σφιχτο με μικρο στηθος αλλα πολύ ωραιο και ωραιο κολαρακι. Στα ποδια λιγο μου τα χαλασε τα βρηκα λιγο πιο γεματα αλλα λιγο. Προσωπο μετριο αλλα γλυκο. Συμμετοχη όμως της βαζω αριστα. Από την αρχη με πλησιασε και με αφησε να κανω ότι θελω. Φιλια με γλωσσα δαχτυλακι και στις δυο τρυπες γενικα ενοιωσα σαν να ημουνα με τη γκομενα μου. Στοματικο τελειο χωρις χρηση χεριων και deepthroat οσο παει και με gagging. Εξαντλησαμε την ωρα με σεξ στο φουλ και με εκανε να νοιωσα ότι περασε κι αυτη το ιδιο καλα με μενα. Στα συν ότι η κοπελα ειχε ξυπνησει μολις 45 λεπτα πριν και αν δεν μου το ελεγε δεν θα το πιστευα με τιποτα. Μακαρι όλα τα 200αρια που εχω δωσει να μου ειχαν προσφερει αυτή την αισθηση που ειχα οταν εφυγα από τη Πατρισια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού