Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 6 10
Ξενοδοχεία 27861
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Χώρος (γενικά)
 
1.0
Καθαριότητα
 
1.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το βρίσκεις στην άνοδο της Συγγρού λίγο πριν τα μεγάλα κτίρια Marfin και Αγροτικής. Κτίριο πολύ παλιό και πλήρης παρακμή. Η είσοδος δεν είναι πάνω στον παράδρομο, περπατάς λίγο προς τα μέσα ή τέλος πάντων νοητά κάθετα στη Συγγρού.

Το παρκάρισμα οποιαδήποτε ώρα της ημέρας είναι απλώς ανέκδοτο. Πρέπει να γυρίσετε γύρω γύρω μέσα στα στενά της Νέας Σμύρνης για να βρείτε κάποια θέση και αν είσαστε τυχεροί. Η υποδοχή είναι εξοικειωμένη με τη φάση, πολύ γρήγορη και χωρίς περιττές ερωτήσεις. Ευτυχώς δεν έχει αναμονή.

Αυτό που μπορείτε να κάνετε χάζι είναι στην ευθεία της υποδοχής υπάρχει μπαρ στο οποίο κάθονται σεξοτουρίστες ντόπιοι ή αλλοδαποί, φορτηγατζήδες με ή άνευ συζύγου, ηλικιωμένοι όλων των εθνικοτήτων και «κορίτσια» πρόθυμα για όλα – κάτι σαν ενδογενής δυνατότητα του ξενοδοχείου. Σαββάτο βράδυ το προτιμούν και τα «κορίτσια» που δεν είναι ακριβώς κορίτσια της Συγγρού. Αν έχετε θέμα με αυτό τότε έχετε πρόβλημα.

Τα δωμάτια είναι σχεδόν όλα με μία λέξη Πίκρα. Νομίζω με καταλαβαίνετε.

Ο λόγος που το επιλέγουμε είναι γιατί πληρώνουμε τα ίδια χρήματα είτε πάμε ζευγάρι είτε πάμε περισσότεροι.

Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2013
πηγα με εναν φιλο πηρα εγω το δωματιο στην reception με ρωτησε μονο αν ειναι για ημιδιαμονη 20 ευρω τιποτα αλλο το δωματιο καθαρο και περιποιημενο .
ο φιλος μου ανεβηκε μετα χωρις να τον ρωτησει κανεις που παει καλο αυτο .....
θα το επισκευτω παλι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1