Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157408
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγο καθυστερημένη αυτή η κριτική αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ
Δεν ξέρω ποια είναι η Αννίτα που περιγράφει στην κριτική του ο al pacino, από τη περιγραφή προφανώς πρόκειται για άλλη κοπέλα. Τώρα τι κόλλημα έχουν στο συγκεκριμένο μαγαζί και βάφτισαν και άλλη κοπέλα με αυτό το όνομα δε γνωρίζω.

Η συγκεκριμένη συστήθηκε ως Μαγυάρα 22 χρονών. Γύρω στο 1,70, ξανθά μαλλιά με μπούκλες, αν θυμάμαι καλά πρέπει να είχε γαλάζια μάτια αλλά δεν είμαι σίγουρος, αδύνατη με απαλό, μαλακό, κοριτσίστικο δέρμα. Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και μετά από λίγα χάδια ξεκίνησε πίπα χωρίς προφυλακτικό. Αναγκάστηκα μετά από 2-3 λεπτά να τη σταματήσω γιατί αν συνέχιζε έτσι δε θα άντεχα πολύ ακόμα. Πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα της (ευχάριστη έκπληξη) και αφού το σάλιωσε λίγο ακόμη το εργαλείο ξεκινήσαμε ιεραποστολικό. Σε όλη τη διάρκεια συμμετείχε με πολύ καλές φωνούλες και με διαρκή χάδια, μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά gfe κατάσταση. Το τέλος ήρθε στο πισωκολλητό όπου η αίσθηση του απαλού της δέρματος στα βυζάκια της σε συνδυασμό με τη θέα του κώλου της δε μου επέτρεψαν να συνεχίσω και σε άλλες στάσεις.
Δε βιάστηκε να φύγει, αντιθέτως έκατσε λίγο δίπλα μου και έδειξε να έχει διάθεση για κουβέντα. Αν την ξαναπετύχω θα την τιμήσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού