Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351672
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη περιμενα με ανυπομονεσία αυτη τη Κυριακη! Να δω τη Σαντρα το ρωσσιδι που με τρελαινει. Αρκει μόνο ο κώλος της και τα ποδαρακια της για αυτο.
Κλικ ενα το πατουρι της στην στροφη του σαλονιού.Παντα μα παντα κανει αυτη τη χρυση στροφη και αποκαλύπτεται αυτο το δωρο!κλικ δύο.Χαμηλα τα ποδαράκια της ηταν ομορφα οπως τα θυμόμουν και σκοπευα να τα χαρω.
Η τσατσα καινουρια.Μου λεει το ποιημα δεν χρειαζοταν φυσικα αλλα την άφησα να κάνει τη δουλεια της.
Η Σαντρα εχει φοβερο κορμι με τα μαξιλαρακια της και τη θυληκοτητα της.Στο δωματιο περιμενα τη ρογα-πιπιλα να αρχισω να πιπιλαωΝτροπή.Τρελααααα λέμε!Μεγάλο χαμόγελο
Αλλα τρελα ηταν τα ποδαρακια της με τα ωραια δαχτυλακια.Ενα ενα τα φιλησα και τα φροντισαΓλώσσαΓλώσσαΕιχα αρχισει να εχω την επιθυμητη στυση και μου φορεσε το περιοριστικο μετρο.Το τρενακι εβαζε βαγονια ενω εκεινη με πιπωνε και εριχνε καβλωτικες ματιές.Εγω παράλληλα χαιδευα τα πατουσακια της και επαιζα με τα δαχτυλακια της που μου αρεσαν πολυ.Σε ιεραποστολικη σταση ξεκινησαμε.Σηκωνω τα ποδια της ψηλα και το τρενο αρχισε να κανει χιλιομετρα μεσα απο τουνελ.Εγω εκει φιλουσα τα ποδαρακια της και εκεινη αναστεναζε.Αλλα αυτη τη φορα της ειπα να φορέσει τα ψηλοτακουνα και να γυρισει πανω μου σε αναποδη μερια ωστε να βλέπω πλάτη αλλά και να μπορω να χαίρομαι τα τακουνια τηςΓλώσσαΗ φαση ηταν ωραια οχι οσο περιμενα γιατι δεν μπορω να κανω πολλα ταυτόχρονα αλλά να βλεπω στο καθρεφτη το στηθος της με τις πιπιλες ρογες,να εχω τα τακουνια της φατσα κάρτα μπροστά μου αλλά και το υπέροχο πατούρι της εεεεεε δεν θελει και πολυ για να σφυριξει.Με ξετιναξε ευκολα αυτη τη φορα αλλα ηταν ΚΑΒΛΑ!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού