Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173442
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έμεινα έκπληκτος όταν η τσατσα μου ανακοινώσε τα νέα προγράμματα της Αφροδίτης. Το να τη δεις να παίζει με το δονητή της ή να κάνεις ντους μαζί της είναι φαντασιώσεις που αν έχεις δοκιμάσει την Αφροδίτη έστω μια φορα,τις έχεις στο μυαλό σου.Τωρα πια μπορείς να τις κάνεις πραγματικοτητα,με μια οικονομική επιβάρυνση είναι αληθεια,αλλα αξίζει όπως θα δείτε στη συνεχεία.
Ήταν χαμογελαστή και η κίνηση της ήταν αερινη.Κατεθεσα 60e για να την απολαυσω στο πρόγραμμα με το sex show .Λικνιζόταν μπροστά μου σαν πραγματικήstriper χάιδευε το σώμα της με το δονητή και τον έβαζε στο στόμα και στο μουνι της σε διαφορές στασεις.Ολοκληρωσε το striptease έριξε τα εσώρουχα της πάνω στο κρεβάτι και όρμησε πάνω μου.Με καβάλησε αμέσως και μετά γύρισε για να βλέπω και την πλάτη της.
Είχε ήρθε και η ώρα για να καρφώσω το δονητή μέσα της.Ξαπλωσα διπλά της και αφού έπαιξε λίγο με το μουνακι της, μου είπε να χαϊδέψω με τον δονητή την κλειτορίδα της και μετά να της τον βάλω μεσα.Μετα κάθισα με τα γόνατα απέναντι της χωρίς να βγάλω το δονητή από το μουσκεμένο μουνακι της και όπως είχε ανοιχτατα πόδια τηςμου έκανε foot-job.Συνεχίσαμε αυτό το εντυπωσιακό σύμπλεγμα για λίγο ακόμα και προχωρήσαμε σε πισοκολλητο ενώ εγώ δεν χόρταινα να παίρνω μάτι την σκηνή από τον καθρέφτη.
Έβγαλα τον πουτσο μου από μέσα της κα της είπα να βάλει ξανά μέσα της τον δονητή ενώ εγώ της έγλειφα τον κωλο.Το θέαμα ήταν τόσο ερεθιστικό ώστε άρχισα να τον παίζω μανιωδώς μέχρι που γέμισα το προφυλακτικό.
Η Αφροδίτη έχει την ιδιότητα να καυλώνει κυριολεκτικά τις αισθήσεις και να σε κάνει να αισθάνεσαι ότι είσαι στο κρεβάτι με μια πορνοσταρ η όποια όμως δεν είναι ψυχρή εκτελεστέα αλλά προσφέρει εμπειρίες glf.
Τα προγράμματα της είναι το γνωστο απλό με 40,το απλό πιο χαλαρά με 50,μασαζ με 60 και ντουζακι για δυο με 80.
Αφροδίτη σ ευχαριστώ .Ότι και να πω είναι λίγο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.517
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού