Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 3 10
FKK/Sauna Club 10392
Γενική Εντύπωση
 
3.0
Ο τίτλος FKK είναι μάλλον υπερβολικός. Θα έλεγα πολυόροφο ντελλο, ελληνικών προδιαγραφών.
ΕΞΗΓΟΥΜΑΙ: Εύκολη πρόσβαση με τα πόδια από τον κεντρικό σταθμό της Στουτγκάρδης, ανεβαίνοντας την κεντρική Koningstrasse, έναν χλιδάτο εμπορικό πεζόδρομο με τουριστικά αξιοθέατα. Εκει που αρχίζει η παρακμή του δρόμου - αλλάζει και όνομα σε Marienstrasse -θα το βρείτε στα δεξιά σας. Προσοχή η είσοδος ειναι πολύ διακριτική , χωρίς επιγραφές και φανφάρες. Είναι παλιό κτίριο, τετραώροφο τύπου ελληνικής πολυκατοικίας του '50 με σκάλες μωσαικό- βαμμένα στα κοκκινο-ροζ.Στην είσοδο παίζεις ενα χαζοπαίχνιδο τύπου ριξε ντόρτια στα ζάρια και μπαίνεις με μισό εισιτήριο.Ο χώρος εντελώς παρακμιακός και παραμελημένος, το πληντήριο που σου δίνει πετσετες _αθλιες στην εμφάνιση_ εχει αμεση οπτική επαφή με το μπαρ. Γυναίκες οχι πάνω από 12-15 οταν πήγα, που ψαρεύουν σε 2 σαλόνια. Ο χώρος τόσο παραμελημένος που ακόμα κι αν είναι καθαρος δε το δειχνει, τόσο που μου κόπηκε η όρεξη για ακάποτα, 69ρια και πολλες ταρζανιες. Η ποιότητα απο πιπινάκια μεχρι γριες - ναι και μια γρια, οχι milf. πήρα ένα διπλο με μαυρούλα και λατίνα με βαρια καρδιά, για μισή ώρα, για να τιμήσω το εισιτήριό μου.Το δωμάτιο πολύ κακο απο κάθε άποψη μου κράτησε χαμηλά τη διάθεση για πειράματα. Κατόπιν ανέβηκα στο δεύτερο σαλονι για μπύρα _περιλαμβάνεται στην τιμή εισόδου.Μια μιλφάρα έκανε μπουκιτσι δημοσίως σε εναν συναγωνιστή και σ αυτό το σημείο μου την έπεσε μια γερμανιδάρα με κατάληξη να συναγωνιζεται σε πνευστα τη μιλφαρα. το σκηνικό πάντως δεν κατέληξε σε ομαδικό παιχνιδι.
Για να μην μακρυγορώ και κουράζω, ο χώρος δεν συγκρινεται τουλάχιστον με το PALACE που ξέρω ιδια εμπειρια. ΔΕΝ συνιστάται, ει μη μόνον αν σας πιάσει βροχή στην koningstrasse και δεν έχετε που να κρυφτείτε. Αν πάλι είστε χρόνια παντρεμενος και μολις καταφέρατε να ξεφύγετε από τη συμβία, να είστε σίγουροι οτι το περιβάλλον δεν θα σας επιτρέψει να απολαύσετε το όνειρο της ζωής σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Όχι πολύ καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Όχι
Ήταν άνετα;
Όχι, ήταν μικρά

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Χάλια

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Κακό

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Λίγες
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Μέτριες
Σύνηθες κόστος γαμησιού
55/30min

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
205
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
2 hours
Θα ξαναπηγαίνατε;
Όχι
cloudrider
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
103
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού