Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 23 10
FKK/Sauna Club 39025
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Πήγα ταξιδάκι στην Φρανκφούρτη και είπα..ε δεν πάω και εκεί.ΣπασίκλαςΑν δεν συμβουλευτείτε το σαιτ του μαγαζιού δεν φτάνετε εκεί που να χτυπιέσθε.Είναι έξω από την Φρανκφούρτη 25 χιλιόμετρα σε ένα χωριό δίπλα στο van Homburg.Επί του πρακτέου τώρα.Μόλις φτάσαμε κατά τις 11 το πρωι εἰδαμε κάτι λάβαρα με το λογότυπο του οάσε ένα φυλάκιο με φύλακα και άφθονα αγάλματα.Μπάινουμε μέσα και στην ρεσεπσιον μια κυρία αφού μας ζήτησε το αντίτιμο της εισόδου και το πληρώσαμε και δεν μας έδωσε απόδειξηΘυμός μπήκαμε μέσα.Κυκλοφορούσε καμιά 30αριά γυναίκες εντελώς γυμνές για όλα τα γούστα και απλά φορούσαν εικοσάποντα τακούνια.Θα προτιμούσα να φοράνε σέξυ εσώρουχα, είναι πολύ πιο διεργετικό.Προχωρήσαμε στο τσοντοσινεμα, καθήσαμε και άρχισαν να μας επιτίθενται...¨ενα μωρό με σώμα φωτομοντέλου ονόματι Λαρίσσα από την Μολδαβία με θεικό βυζί και πρόσωπο.προχωρήσαμε στα ενδότερα , σε ένα δωμάτιο με καθρέφτες και τοιχογραφίες από ρωμαικά όργια και απλώσαμε τις πετσέτες στο κρεβάτι, κάτι σαν σεντόνι δηλαδή.Την γλυφομούνιασα μου πήρα ακάποτη πίπα γλωσσόφιλα τα ψιλιαπέφευγε και μετά από πολύ κρεμα στο νινί της με καβάλησε.Μετά από εναλλαγή στάσεων ολοκλήρωσα .Η όλη φάση κράτησε 30 λεπτά ακριβώς.Δεν ξετρελλάθηκα, αλλά δεν απογοητεύτηκα κίολας. Μόλις βγήκα έξω βρήκα τον φίλο μου απογοητευμένο, δυστυχώς βιάτηκε στην επιλογή του.Πήρε μια Ελίζα και μια ψηλή ξανθιά δίμετρη, οι οποίες του κάνα διπλοτσίμπουκο με χύσιμο στο στόμα και του αρπάξαν 300 ευρώ...οπότε το μπάτζετ του εξαντλήθηκε και βγήκε στην ουσία εκτός μάχης.Πήγαμε χαλαρώσαμε στο γιακούζι με άλλους δυο τρεις μαντραχαλάδες γυμνούς.Και μετά στο τσοντοσινεμά όπου με πλεύρισε μια πολωνέζα ονόματι Λίλη πολύ όμορφή με λίγο πεσμένο κώλο.Στο δωμάτιο ήταν φωτιά και λάυρα.Έδωσε πραγματικό ρεσιτάλ που ούτε με την γκόμενα μου δεν έκανα!! θα μου μείνει αξέχαστη πραγματικά.Πάλι στο γιακούζι , μετά χαμάμ και σάουνα και ένα τελευταίο με την Τζούντιθ...τέλεια και εκεί με ένα απίστευτο σώμα και μάτια από Ουγγαρία μεριά.Κατά τις 4 φεύγουμε και πηγαίνουμε Φρανκφούρτη.Γυρνάω 12 το βράδυ για ένα δεύτερο γύρο καθότι δεν χρειάστηκε να ξαναπληρώσω τα 65 ευρά.Κατά την μία διαλέγω μια ρουμάνα πετίτ αλλά δεν θυμάμαι όνομα.Δεν ήταν όμως γυφτάκι, αυτά όταν με προσέγγιζαν τα έδιωχνα, άσε που είναι και ειρωνικά.Στο δωμάτιο ήταν και αυτή όπως η μολδαβή ψιλό διεκπεραιωτική άσε που δεν άφηνε γνωσσόφιλα....Μετά άραξα στο σινεμά εντελώς πεθαμένος.Ερχόντουσαν διάφορες και τις απέρριπτα καθώς δεν μπορούσα να συνεχίσω.Έρχεται μια Ρουμάνα ονόματι Ελένα με βλέμμα πολλά υποσχόμενο και μου κάνει μια πίπα από άλλο πλανήτη μπροστά στο κόσμο!!!Λέω δεν μπορεί όλες οι Ρουμάνες να είναι κακές θα υπάρχει και κάποια της προκοπήςΕμμμμΠάμε στο δωμάτιο και δικαιώθηκα...η γκόμενα πρέπει να έχυσε.και εκεί που την είχα πάρει πλαγιαστά και βόγγαγε μου λέει δεν κάνουμε και δεύτερο.Της λέω ναι αλλά δεν ξέρω αν θα αντέξω.Πάμε και στο δεύτερο και εκεί ήταν καταπληκτική..όμως εγώ δεν μπορούσε γιατί είχε στερέψει η πηγή !!!.Είχε πάει3.30, πλυθηκα και έφυγα.Πιστέυω ότι αν κάποιος αποφεύγει τις Ρουμάνες και παίρνει όλες τις υπόλοιπες θα περάσει καλά.Επίσης να προσέχετε γιατί άμα χύσετε στο στόμα πρόωρα μπορεί να σας πάρουν 150 και να μην έχετε πηδήξει.
Δεν χρειάζεται να σας πω ότι δεν ξαναπατάω στα σουντιομάγαζα, μασατζίδικα, όπου χρεώνουν τα κέρατά τους για ξεπέτες.Εδώ μιλάμε για μουνάρες που τα δίνουν όλα με ένα πενηντάευρω και σε μισή πραγματική ώρα και όχι κανά δεκαλεπτάκι.Μπορεί να φάει και φόλα, σίγουρα από τα 4 γαμήσια το ένα μπορεί να είναι μέτριο.Όποιος δεν έχει πάει χάνει, εγώ θα το τιμάω δύο φορές τον χρόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2010
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό
  • Μασάζ

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Κακό

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Τζούντιθ,λίλη, Ελένα
Γιατί την/τις προτείνετε;
Γιατί τα δίνουν όλα για να σε ευχαριστήσουν, "ἱδρώνουν" την φανέλα με παθιασμένο σεξ και γιατί είναι πανέμορφες
Γιατί να την/τις αποφύγει κάποιος;
Γιατί είναι εξπέτες και κοιτάνε να στα αρπάξουν και να χύσεις στο στόμα τους για να σου χρεώσουν 150 άρι
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
100
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
νομίζω 100

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
365
Σύνολο γαμησιών;
5
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
8 ώρες
Μέγας
Εγγραφή:
18 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
156
Πόντοι:
4.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού