Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περαστικός από εκεί είπα να κάνω μια επίσκεψη μήπως πετύχω το κινεζάκι. Αντ' αυτού πέτυχα όμορφο, ζουμπουρλούδικο, ξανθό (βαμμένο) με καταπληκτικά γαλανά μάτια και άσπρη επιδερμίδα. Τα προγράμματα ήταν τα γνωστά 30-40-50.
Το μωράκι είχε τα πιασιματάκια του και το βυζάκι του (φυσικότατο Β) και μύριζε υπέροχα, πόδια όμορφα και μπόλικα να χαίρεσαι να τα χαϊδεύεις . Ήρθε στο δωμάτιο φορώντας τις ψηλοτάκουνες μπότες του, που δεν τις έβγαλε στην διάρκεια της συνάντησης. Την έπεσε με φιλιά και γλυψιματάκια στο στήθος και σε όλο το σώμα και αφού πέρασε το καποτίδιον συνέχισε σε μία καλή πίπα. Το ξάπλωσα και το εξερεύνησα και εγώ με την σειρά μου, απολαμβάνοντας το απόλυτα ξυρισμένο μουνάκι του με τα μικρά χειλάκια και την πολύ μικρή κλειτορίδα, όπως και υπέροχα βυζάκια του. Το τέλος ήρθε με εμένα από πάνω και την "καύλα" να με φιλάει στο στήθος και στις ρόγες. Έπρεπε να την κάνω όμως αλλιώς θα το έπαιρνα και για άλλη μία φορά. Επιφυλάσσομαι για τις επόμενες μέρες. Γενικότερα έχει την εμφάνιση που την κάνω πολύ κέφι, χωρίς να είναι ούτε παχύ αλλά σίγουρα ούτε μοντέλο.
Η τσατσα ευγενέστατη και ο χώρος καθαρότατος με ντούζ αν και δεν έχουν πετσέτες μπάνιου.
Το πάρκινγκ, ειδικά αργά το βράδυ απλά μαρτύριο για όποιον δεν έχει μοτοσυκλέτα. Ακόμα και με μοτό δυσκολεύεσαι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
veneto
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
1.319
Πόντοι:
6.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού