Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η κοπελα εχει αρκετες κριτικες πια και θα επιβεβαιωσω οτι ειναι μια πολυ καλη περιπτωση. η εμφανιση της ειναι σε υψηλα επιπεδα. ειναι ψιλη κοπελα μελαχρινη με μαλι λογο πιο κατω απο την μεση, ωραιο σωμα. στο σαλονι εχει ωραια παρουσια που συνεχιζετε και στο δωματιο.
αρχικα να πω οτι δεν βιαζετε κοθολου στο δωματιο μιας και περιμενα αρκετα στο σαλονι μεχρι να βγει. βγηκε την ειδα και λογο του οτι δεν ειχε δωματιο, για να μην περιμενω εκανα μια βολτα συντομη στε 3-4 αλλα σπτια. μολις επεστρεψα μεχρι να μπω στο επομενο δωματιο ξαναπεριμενα αρκετα και βεβαια μετα μεχρι να ερθει η σειρα μου. αυτο στα πολυ καλα στοιχεια της κοπελας.
μολις ηρθε μασα στο δωματιο ειχε ζεστη συμπεριφορα, μιλαει μαζι σου και με λιγα προκατακτικα (δεν χρειαστικα και πολλα) ηρθε η επιθυμητη στηση.
μετα περναει σε στοματικο το οποιο σου περναει το προφυλακτικο με το στομα το οποιο το εχει η κοπελα..στη συνεχεια ενα στοματικο το οποιο μαλλον δεν ειναι το δυνατο της σημειο αλλα το οτι σε κοιταει αρκετες φορε, σε ρωταει εαν σου αρεσει κλπ το κανει πολυ καλο μιας και η συμετοχη της κοπελα εχει γινει κατασταση προς εξαφανηση.
μολις ημουν ετοιμος για την συνεχεια. μου στηθηκε στα 4 οπου και δεν εφερα καμια αντιρηση. τα πραγματα ηταν πολυ καλα μιας και το να εχεις μια τετοια κορμαρα απο κατω σου ειναι ολα τα λεφτα. αλλα σκεφτομουν οτι πριν το πρωκτικο θα ηθελα να την περνα ιεραποστολικα μιας και μου αρεσει πολυ αυτη η σταση, αλλα λεω τωρα ετσι οπως ειμαι μες την κ@βλ@ σιγα μην κατσουμε κατω και μετα παλι στα 4 για την πισω πορτα.
δεν πειραζει λεω κριμα. οποτε της λεω να μπω απο πισω και μου οκ. και τη κανει ρε φιλοι συναγωνιστες. ξαπλωνει ιεραποστολικα βαζει το ποδι της (και τη ποδι ε !!!) στον ωμο μου και μπαινω μεσα της πρωκτικα. πω πω....τα ειδα ολα !περιττο να σας πω οτι μετα απο αυτο ημουν ηδη ετοιμος να τελειωσω και ετσι και εγινε. 1' αργοτερα ηρθε το τελος.

για εμενα ειναι μια πολυ καλη περιπτωση μιας και ειναι μικρη κοπελα ακομα και μαλλον δεν εχει μπη ακομα στην διαδικασια της ξεπετας. ευχομαι ετσι να παραμεινει.
αυτα.

αντε και καλη συναιχεια......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού