Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι μπουζουκλερι γεματες.Αυτοκινητα μιλιούνια και ο κοσμος πολυσ.Πρώτα πήγα στα Κασσάνδρας αλλα δεν ηταν να γαμησει κανεις με τοση βαβουρα εκει.Καλύτερα να επέστρεφα αλλη μερα.
Στο Σπυρου Πάτση 40 καλυτερα τα πραγματα.Η νυφη που ειχα γνωρισει στο 36 μου βγηκε Ποκαχοντας.Η Αμαντα ηταν ντυμενη ινδιανα αυτη τη φορα.Πολυ καβλα εμφανισηΕμμμμ
Το τρενακι μου αρχισε να σφυριζει και να ενοχλει το παντελονι μου.Δεν μπορουσα να ελεξω το κατω κεφάλιMoney Mouth
Η τσατσα τσεπωνει τα 50 και μπαινω στο μικρο δωματιο.
Βγαζω μια κραυγη και βλεπω την ινδιανα μου να μπαινει κεφατη και έτοιμη να με εισαγει στα μυστικα του ινδιανικου σεξ Μεγάλο χαμόγελο
Καβλα εμφανιση.Προακαταρκτικα τελεια.Τελειο παιχνιδι με τη γλωσιτσα της σε ολο μου το σωμα και τα αφτια,στο λαιμο και πηγαινε κατω κατω οπου βρηκε το orient express να κανει τσαφ τσουφ.Η πιπα της με έστειλε στους ουρανους!Γιδια-μυδια-αρχιδια εξαφανιζοντουσαν και εμφανιζοντουσαν.Η γλωσσα της εκανε αριστο παιχνιδι και το deep throout ηταν καβλωτικο.
Το orient express ηταν ετοιμο η ινδιάνα σε ρολο reverse cow girl καβαλησε τον ταυρο και μου εδωσε να καταλάβω.Το κεφαλι μου ειχε γινει ερυθροδερμο.Μετα την τιμωρησα σε τσαη στα τέσσερα.Ωραια θεαααααραααα!Κωλος φοβερα στημενος και το βυζακι της να πηγαινει απο δω κι απο κει και να ζαλιζομαι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Σφυροκοπημα αντοχης steel και το τρενακι αρχισε να μην αντεχει και ετοιμαζοταν να σφυριξει.Αλλα η καλη ποκαχοντας Αμαντα δεν με αφησε ετσι απλα.Μου πηρε το σκαλπ!! Με βαζει κατω και ερχεται απο πανω!ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ!Φωνες και βογητα πολλα και τελικα σφυριξε Μεγάλο χαμόγελο
Από τα καλα γαμησια γενικα.2 στα 2 εχω με Αμαντα στανταρακι αναμφισβητητα.
Το μονο που δεν μου αρεσει πολυ ειναι το βυζακι της αλλα τι να το κανεις αν συμμετεχει τοσο καλαστο σεξ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού