Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε ολους..

Υστερα απο μερικες κριτικές που διάβασα για την συγκεκριμένη κοπέλα την οποια ειχα πετύχει σε αρκετες βάρδιες οπου μου έκανε εντυπωση η εμφάνιση της αλλα δεν πέρασα διοτη ειχα αλλες στο μυαλο μου,και ειπα σημερα να την τιμήσω εφόσον οι προλαλήσαντες εχουν κανει καλές κριτικές.
Βραδάκι λοιπον πριν ξημέρωμα κυριακής και η κίνηση στα χνάρια του αγοραίου έρωτα ειναι εμφανης, εγω ομως δεν καθυστέρησα και πολυ διοτη ο σκοπος μου ειταν να μπω σε αυτο το σπιτη απ την αρχη μπαμ ,μπαμ.
Αρκετος κόσμος στο σαλόνι με την είσοδο μου , περιμενα 5 λεπτα μεχρι να βγει η κοπελα , να αδειάσει το σαλόνι και να μπω μέσα..δεινω λοιπόν το 20ρικο και μπήκα με εναν ενδιασμο μεσα μου διοτη εχω κάκιστες καταθέσεις σε αυτο το σπίτη , διαβάστε απο κάτω κιολας.
Το δωματιο κλασικα μετριας εμφανισης , και καθαριότητας , τα μαξιλάρια λιωμένα πατημενα τελείως,χυσια στο κατο μέρος του κρεβατιου, αντιαιθητικο πραγμα να πας να γαμήσεις και να βλέπεις τετοιο θέαμα, αλλα τεσπα η καυλα θολώνει το μυαλο.
Η γκομενα μπηκε σε συντομο χρονικό διάστημα ,γαμάτη εμφάνιση, κώλος,ποδια, προσωπο, καλο βυζι και σωμα,τωρα δεν με ενοιαζε αυτο, το αν γαμιόταν καλα με ενοιαζε.
Αρχιζει να τριβεται πάνω μου,φιλια στο λαιμο, χαδια κλπ, δεν το περίμενα κιολας σε αυτο το σπιτη οτι θα μου κανου προκαταρκτικα, και ανταπέδωσα και εγω ανάλογα.
Πιπα ακάποτη ,χωρις σκούφο, χωρίς χερια, αρκετα καλη μπορω να πω , ωραια αίσθηση γλώσσας και χειλιών,και λιγο μαλακία αργότερα..
Το πρόγραμμα ειχει 2 στάσεις,
στα 4 οπου την ξέσκισα εκει διοτη δεν ειχε κρέμα και εγω της ειχα κάνει το μουνι κόσκινο απο το αγριο σφυροκόπημα.
Της άρεσε αρκετα φένεται απο της κινησεις της και τα αναστενάγματα της,
δευτερη στάση ιεραποστολικό με λιγη ουσια GFE,μια αγκαλιά δηάδη τιποτα παραπάνω,και τέλος ειχα παρατηρήσει οτι ειχε ωραια δαχτυλα και πόδια και της ζήτησα να μου την πέζει και εγω να χαιδευω και να κοιταω της πατούσες της, δεν έφερε καποια αντίρηση και ετσι έγεινε,
εφέρε τα ποδια της σε απόσταση 20 εκατοστων ,τα κοίταζα τα χαιδευα μεχρι την στιγμη που τιναξα στο αέρα ολες της σταγόνες μου.Σκουπίστικε, με φίλησε στο μάγουλο και με χεραίτησε,
αρκετα ευγενική.

Γενικη εικόνα: Aρκετα καλο κομάτι, το οποιο θα αξιζε να δουλευει σε κανα στούντιο και οχι σε αυτο το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ κυριολεκτικα σπίτη.
Αξίζει μια κατάθεση μάγκες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού