Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 57319
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απο που να αρχισω ειναι μια μινι ιστορια.Εχω κανονισει με την julien και χαλαει,συνεχιζω την προσπαθεια με την Βαλερια ειμαι στο σχιστο σε hotel και περιμενω,λαμβανω ενα sms πως ειναι αρωστη και δεν μπορει να δουλεψει,ψυχραιμος λεω οκ και περνω ενα ελευθερο call girl που το εχω σιγουρακι και στην αλλη ακρη της γραμμης η μικρη μου λεει πως αδιαθετησε.Λεω οκ δεν με θελει σημερα.Σηκωνω το τηλ και περνω την resepsion και του εξηγω τι επαθα και ο τυπος μου λει περιμενε θα σου στειλω κατι καλο.Μετα απο μιση ωρα ερχεται η Αννα με το που τις ανοιξα ενοιωσα τοσο ανετα !!!! το μωρο δεν παιζεται ωραια ντυμενο,ωραιο κορμακι,τελεια κολαρα,μικρα βιζακια αλλα πετρα.Νινακι μικρο σαν μωρου ,ενα διακριτικο τατουαζ στον αυχενα,τελεια ελληνικα.γδυνεται και μου λεει τωρα θα σε σχισω................ μοναδικη πιπα,μουνακι και πισω τριπουλα πεντακαθαρες,γαμηση σε ολες τις στασεις με δικια τις πρωτοβουλια,χαστουκια στην κολαρα της (μου το ζητησε)και φυσικα την ελοιωσα......,φιλαει τελεια,φωναζει δυνατα χωρις να εχεις την αισθηση οτι υποκρινεται!!!!Την εχυσα στο στηθπς και πρωσωπο δεν ηθελε στο στομα.Μη σας κουραζω αλλο το μωρο ειναι πλεον μεσα στις πρωτες μου επιλογες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού