Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβαζοντας την κριτικη του professrorx για τη ρωξανα επιβεβαιωσε στο μυαλο μου τις υποψιες που ειχα ότι η κοπελα τελικα στο δωματιο δεν θα είναι τοσο καλη..Ετσι όχι ακριβως απερριψα (γιατι όταν μπεις στο σαλονι και τη δεις οι αντιστασεις καμπτονται και οι αμφιβολιες πανε περιπατο )αλλα σκεφτηκα το πώς θα πρεπει να είναι η συμπεριφορα μου και τ ολο σκηνικο στο δωματιο για να περασω καλυτερα μιας που όπως εχω αναφερει αρκετες φορες είναι αδυνατο να μην περασεις οταν τη δεις.Και τελικα αυτή η πρωτη συναντηση εγινε σημερα αφου το σκεφτηκα αρκετα καλα και δεν πηγαινε άλλο..Μπαινοντας λοιπον η κοπελα στο δωματιο η φαντασιωση για το πώς πρεπει να εξελιχτει η συνευρεση αρχισε να γινεται πραγματικοτητα..δεν θελω πρωκτικο της ειπα για να μην εχουμε αγωνιες και λαχταρες,θελω ηρεμα πραγματα και να το παμε χαλαρα..φανηκε λιγο εκπληκτη αλλα μαλλλον ηρεμη και στη συνεχεια καθως τη πλησιαζω ενώ ηταν ακομη ορθια και μπροστα στο κρεβατι της λεω..θελω κατι άλλο και εκει πηγαινω από πισω της και αρχιζουμε τα χαμουρεματα τα οποια μετα από λιγο κατεληξαν σ ένα πολύ ωραιο στοματικο.Στη συνεχεια της ζηταω πισωκολλητο αφου αυτή ηταν η σταση που ειχα προκρινει ότι θα χαριζε τη μεγαλυτερη ευχαριστηση.Και εκει ακριβως ηταν η μεγαλη εκπληξη καθως ενώ ξεκιναμε καλα αλλα όχι συγκλονιστικα βαζει το χερι της σιγα σιγα στους ορχεις χαιδευοντας μαεστρικα την περιοχη αυξανοντας εντυπωσιακα τη καβλα κανοντας με να κλεισω τα ματια και ν απολαυσω την αισθηση της ηδονης που μου προσφερε η εισοδος του πεους μου μεσα στο μουνι της.Και όχι μονο αυτό αλλα η παραταση από μερους μου της σεξουαλικης πραξης οδηγωντας τη στα μπρουμητα εκανε την συνευρεση αυτή πραγματικα αξεχαστη.Το τελος ηρθε μετα από λιγο αφηνοντας με πληρως ικανοποιημενο και ευχαριστημενο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού