Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απόγευμα Τετάρτης 01-12 και λόγω συσσωρευμένης καύλας παίρνω τον δρόμο για ΜίνωοςΧαμόγελο.Μπαίνω σχεδόν σε όλα τα σπιτάκια,αλλά αυτή που μου έβγαζε μια παραπάνω καύλα ήταν η ΝικόλΓλώσσα.Γύρω στο 1.70,ξανθό κοντό μαλλί,υπέροχα 3αρια βυζιά,καλό κωλαράκι και με ωραία πιασίματα.Δίνω τον οβολό μου και ανεβαίνω στο πάνω δωματιάκι.Αρκετά καθαρό μπορώ να πω,ξαπλάρω και σε κανα 3λεπτο σκάει μύτη και το μωρό.Το έκοψα όμως αρκετά κουρασμένο και φάνηκε αυτό,μιας και με το που μπήκε ξάπλωσε και άρχισε να χασμουριέταιΛύπη.Απογοητεύτηκα λίγο αλλά άρχισα το παιχνίδι μόνος μουΜεγάλο χαμόγελο.Ασχολήθηκα βασικά με τις βυζάρες τις τις οποίες και έλιωσα στο στόμα μουΓλώσσα.Μετά γλύψιμο στο οποίο υπόλοιπο σώμα της,φόρεμα περικαυλίδας και μία σύντομη αλλά λυσσασμένη πίπαΣπασίκλας.Την πήρα μόνο σε ιεραπόστολο,μιας και δεν ήθελα να την κουράσω πολύ,αλλά αυτό που ευχαριστήθηκα ήταν τα βρωμόλογα που ανταλλάξαμε αλλά και την έντονη κίνηση που είχαμε και οι δύο.Δεν άντεξα και πολύ(μιας και είχα μεγάλη περίοδο απραξίας) και παρέδωσα το παχύρευστο υγρό μουΚουλ.Μετά ακολούθησε κουβεντούλα όπου έμαθα πως το γκομενάκι δούλευε προ διετίας σ'ένα από τα στούντιο της Βριλησσού και πως μετά την δουλειά θα έσκαγε μύτη από το ''Απών'' μαζί με φίλη της(προφανώς συνάδελφοΜεγάλο χαμόγελο).Μπορώ να πω πως τίμησε τους 30 ευραίους μου,αν και αυτό το σύστημα να δουλεύουν τα κορίτσια από το πρωί ως το βράδι πρέπει οπωσδήποτε ν'αλλάξειΘυμός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού