Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400609
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καθως εχω γυρισει ολα τα στουντιο και δεν βρισκω τπτα αξιαγαμητο το μεσημερακι λεω δεν παω απο συγγρου? ..εχω καιρο να παω! βεβαια το ρισκο ειναι παντα στις πιθανοτητες γιατι οσες φορες εχω παει 1 στις 2 ειναι ψιλομουφα..αλλα λεω οτι γινει γιατι ειχα κουραστει και ηθελα να ξεφορτωσω!μπαινω μεσα και βγαινει το μωρο ενα κοντοπου/νο με καστανοκοκκινο μαλλι χαμογελαστο(ρουμανα)..συνηθως με τρελαινουν τα κοντα μωρακια και επειδη ειχα κουραστει σκεφτομουνα να μπω..η τσατσα μου λεει μπες και δεν θα χασεις..τι λεω σιγουρα??..λεει ακου που σου λεω!...τεσπα μπαινει το μωρο αρχιζει και ξεντυνεται..

στα θετικα ..απιστευτη πιπα χωρις χερια με τεχνικη σβουρα με τα χειλια μονο!..και τρελο στρογγυλο κωλαρακι οπως και βυζακι με ωραια καβλομενη ρογα!η γκομενα το εχει το πηδημα σε διαφορες στασεις με ωραιο στενο μουνακι.
στα αρνητικα..λιγο παγωμενη στα προκαταρκτικα σαν να μην ηξερε πως να χειριστει την κατασταση..δεν αφηνει ελευθερα πιασιματα στο νινι(λογους υγιεινης..καλο βεβαια αυτο γλιτωνουμε τα μικροβια)..και δεν γλυφει γενικως το υπολοιπο σωμα.

για το ξεφορτωμα που χρειαζομουν ηταν καλη αλλα δεν θα την τοποθετω στα στανταρ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Ντέλια
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού